• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DMAG: Přiznám se, že když někdo mluví o fandění fotbalu, tak ho mám tak trochu za dementa.
    DMAG
    DMAG --- ---
    Nesnáším slovo mančaft, fotbalismus a fotbal obecně.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Desi me hromadeni veci, a pocitaji se do toho i knihy, protoze myslim, ze to stejne lidi delaji jen kvuli spolecenskemu statusu “och, ja mam doma sestnact knihoven, fancy much”.
    Mam doma mozna skoro 40 knih a prijde mi to strasne moc.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Vzdycky si vypocitam posledni sousto tak, aby se vsecky prisady (napriklad rajce, sunka, syr) vesli najednou do pusy.
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    ..uz nemám boty ve kterých bych mohl chodit..
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    pres permanentni hakovani doma se obcas jedu podivat do prace, cca 1x tejdne ... je to asi 20min vlakem, kterej vzhledem k momentalni nevytizenosti jezdi pravidelne a poloprazdnej...
    predevcirem, opet chystajic se na vylet do kanclu, sem prisel na nadrazi a z hlaseni se ozvalo ze vlaky nepojedou cca.2h.... nahradni trasa je popject autobusem a pak metrem, ovsem cesta straaasne dlouha a nudna... ovsem nejel sem s nim asi pul roku - a normalne sem si tu jizdu uzil a hrozne me to bavilo :))
    ANICKAJEDNICKA
    ANICKAJEDNICKA --- ---
    tak jsem prezila autonehodu, nemit dobry vuz, pravdepodobne sem ted nepisu:/ psychicky spatny, telo pohmozdneny a bolavy.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mesicni jahody jsou hnusny. A staleplodici balkonovy jahody jsou taky hnusny.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: ja do tebe nerypu, presne to jsem preci napsal.
    MONROE
    MONROE --- ---
    BLOWUP: Nerypej do me. Asi jsem u tebe vrazila do zivyho, ale srry, vic prd cim si ted vsim prochazim.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Když něco fakt hodně chci, mam problém až do poslední chvíle uvěřit, že by to mohlo vyjít.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: v tom pripade mas spis smulu ty, imho, kdyz se to neda vysvetlit tim vinem ;)
    Ale jak se rika, budme k sobe mili, nikdy nevime jakou bitvu ten druhy prave bojuje.
    MONROE
    MONROE --- ---
    BLOWUP: Mas smulu, ale ne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MONROE: to leccos vysvetluje
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    Tak nějak si teď nedovedu představit, že až toto skončí, tak budu muset začít chodit mezi lidi.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Prvních pár let na nyxu jsem si myslel, že Koudy je přezdívka Radka Hulána. :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Posledni dobou se citim nejvic v bezpeci s vinem.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    AAHHWISEGUY: tahle je pokud vim (nove) otevrena http://lovevelo.cz/zakazkove-stavby/
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    zacal jsem nakupovat komponenty na kolo, na takovou silnicku-polnicku na jarni/letni drandeni praglem a okolim a zimni udrzovani se v pohybu na trenazeru - a sice nakupuju dily ve vyprodejich a cyklobazaru a googlim ruzny varianty jak to zlevnit, ale stejnak je to drahy... :) ale co, je to sranda a vyzkousim si novy veci... :) ted jeste aby otevreli bike jesus dilnu...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Nesnáším všechny tyhle stand up komiky, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť, je to zoufale nevtipný a tragický. "Nemam to rád" postupem času se zvyšující se oblibou přerostlo přes "neskutečně mě to sere" v "jsem na to alergickej".
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ATOMINATOR: no konecne to nekdo rekl. ja sem se taky snazil se na jeho porad koukat a neco si z toho vzit, ale bylo mi z nej strasne trapne. vzdycky sem kliknul na dalsi dil, ale prepnul na dalsi dil sotva dokoncil vetu.. hroznej sracker
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam