• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ok boomers
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AAHHWISEGUY: nezašukal si, páč neměla ráda boty pro štětky
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    BEEBLEBROX: asi potrebuju preklad... coze si s ni udelal?
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    BEEBLEBROX: "vyfriendzonoval"? to je naka tamilska nadavka? ;)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    BEEBLEBROX: tyjo to jsem si musela vygooglit
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Jednou jsem vyfriendzonoval holku za to, že nevěděla co nebo kdo je to Christian Louboutin
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: Já ujíždím na Daði Freyr... so twenties...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Jsem frigidní
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Už druhej den si ujíždim na Måneskin. A kdyby si borec nedal tu čáru před kamerou, ani si jich nevšimnu :D
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    zboznuju tvorbu a veci co vychazely na labelech LTJ Bukema, ale vzdycky me sral MC Conrad, kterej ho temer vzdy doprovazel...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ... a ani se nemusim priznavat ze se ve vetsine mejch prispevku vyjadruju jak tatar, viz INDIAN
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    vyraz pro hada "serpent" je to puvodne z latiny, takze do cestiny se dostal pravdepodobne rovnou odtud, pripadne jeste pres francouzstinu, ktera se spolu s latinu jeste bezne povinne vyucovala na gymnaziich jeste do pulky minulyho stoleti
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    GANDHI: ale jo, ja se nepru, jenom jsem si k tomu vysvetleni dosel touhle cestou 8-)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    RESTINPEACE: neni treba tam tahat italsky zdrobneliny:p serpentine znamena (mimo jine) hadovity (hadu podobny), prenesene tedy klikaty
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    NTR23: jeste jinak:
    serpente (it) - had
    serpentino - hadatko
    serpentini - hadatka
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    ja (krome svankyho) toho lynche zboznuju cim dal vic... koupil jsem si Místo snění...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    NTR23: ajo nojo ... tak to sem druhej! :D
    RAINBOF: ja na tom byl malem podobne, nastesti rodice tomu vsema silama zabranili... myslim ze podobnej pocit mela dlouho moje mati, nastesti pro dotycnou soudruzku Doudovou sme se z ty diry vodstehovali a sesla nam postupne z mysli
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Dnes mi došlo proč se klikatým cestám říká serpentýny.

    The serpent
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VENDULKA: pak byl listopad 89 a ja sel do normalni ZS zmena to byla obri. zatimco tady jsem byl v experimentalni tride kdoviceho s ucitelkou ktera jako kdyby zmizela (hana turinska) a fakt divnymi spoluzaky kdy dva si hrali na pejsky a slintali u katedry, jeden opakoval zvuky kdeceho a prestavku travil tim ze strkal kovovou propisku do zasuvky tak v normalni ZS tak v hodinach se vyzadovala pozornost, a prestavky byl pravej opak nez jsem se zvladnul pripravit na dalsi hodinu uplynulo dost casu. ale zas na skole jsem se rychle stal zakem kterej se volal kdyz neco nejslo zapojit (video napr) nebo jiny druhy boje s technikou. Ale happyend to vylozene nebyl.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    RAINBOF: A jak to nakonec dopadlo? Změnil si školu? Zařadili te pak do normální třídy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam