• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyz jsme tu u traumatek,

    V prvni tride jeste za sociku, jsem narazil na ucitelku, soudruzku. Byla to nejvetsi megapica kterou jsem potkal. Dodnes se o ni vyjadruju jako o komunisticky kurve a povazuju ji za zivej priklad toho, jaky byli komunisti zmrdi a vsichni co tvrdej ze komousi byli vlastne super jsou akorat curaci ktery vedi hovno.

    Tahle soudruzka mi napsala jako prvnakovi posudek takovej ze z prvni tridy me dali do specialni tridy s debilkama. Tahle trida byla uprostred cigansky skoly a mela posunuty prestavky tak abychom se nepotkavali. Zacinali jsme o pul hodiny jinak, na obed sli prvni a dalsi.

    Je velka skoda ze stacila zhebnout driv nez jsem ji vypatral. Hrozne jsem touzil ji odhalit a ukazat na ni verejne. Zruda to byla. Az vypatram jeji hrob pujdu ho asi pochcat. Mam dodneska husinu kdyz si uvedomim ze jsem kvuli jediny pice byl predurcen k tomu byt clovekem 2 kategorie. Listopad 89 je tak pro mne skutecnou oslavou svobody.

    Komunista je pro mne zlocinec.

    Ta kurva se jmenovala nadezda urbankova.

    At se pece na neostrejsim dildu.


    Mam to v sobe dodnes.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    MICHELLEDANIELS: haha, od ty doby, co bydlim v prizemi, to delam taky...vetsinoi kdyz vylezu ze sprchy, susim si vlasy a koukam na kytky za oknem... minuly tyden jsem pri tehle cinnosti "potkala" kamosku a jeste k tomu vsemu otevrela okno, abych si s ni mohla povidat :))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Mám blbou tendenci se převlékat u okna a pozorovat co se venku děje, dělám to dobrých 15let a vždy mi až po delsi době dojde, že by mě taky mohl někdo vidět... no tak jsem si to pro jistotu dneska střihla i s tanečkem :D kdyby to bylo málo...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MATHEA: na penisy je tu několik auditek a dokonce existujou i dedikované aplikace!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MATHEA: trochu me mrzi, ze ti nestaci moje koule, ale chapu.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TANKIE_: priznavam, ze bych si moc prala, abys mela penis. Promin.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MATHEA: a ja se priznavam, ze ty hezky kousky dnes zodpovedne sezeru a i te pritulim 8)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ELIZHANNAH: mam taky dominantni leve oko a pravou ruku a zadny zmatky nepocituju, just sayin

    Ale muj dedecek umel soucasne kreslit jednou rukou ctverecek a druhou kolecko, treba to bude tim.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Priznavam, ze kdyz jsem dnes delala sushi pro mistni stamgasty, tak jsem ty lepsi kousky nechavala na zitra pro me a B. A taky priznavam, ze bych po ty dobe moc uvitala se vecer moct pritulit a spocinout. A to pravidelne, i kdyz ne zdaleka vzdy.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    INDIAN: chybí mi tam slovo nakreslit.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: "tapnul" ? .. to jako zes spatne dal caru, tak si pro jistotu zandal papira dvouma prstama ?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    právě jsem tapnul dvouma prstama na papír, když se mi nepovedla čára.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Když vzácně potkám dva muže, jak se vedou za ruku a tváří se zamilovaně, vždycky mě to zcela nepřiměřeně zahřeje u srdce a nejradši bych je oba objala, vlepila jim pusu na tvář a řekla jim, jak jsou úžasní a že jim držím palce.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    DA_NIELA: :( jo no, mám premium u Sleep Cyclu

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DA_NIELA: už tři roky marně čekám na kolegův drumbácovej set složenej ze samplů našeho chrápání na firemním výletě
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    DA_NIELA: Já postoupil na vyšší level. Občas mě vzbudí moje vlastní chrápání.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Slyseli jste nekdy sami sebe chrapat? Ja jo ...
    AMANT
    AMANT --- ---
    MOODYCAT: ono je to umele vymysleny v YMCA nekdy koncem 19. stoleti pro krestanskou mladez a slo hlavne o to, aby to bylo bezkontaktni a nemuselo se po matchi hned ke zpovedi. pro spoustu lidi jo to docela zabavny:) no a oblbeny je to proto, ze ti staci jen ten mic, spagat a par lidi, stejne jako focus treba..

    ja moc nerozumim tomu okazalymu pohrdani sportovanim nebo sportem, me to bavi a bavilo ruzny zkouset a obcas si neco zahrat...? jako samo, extremy skodej, ale tak stejne jako neni imho zdravy se jenom divat na televizi, nebo jenom jist pistaciovou, nebo jenom si cist naky popularne naucny knizky, tak me to proste vsecko NEKDY bavi a delam to rad a zrovna treba hodina na nakym kurtu me vyplavi takovy latky a je mi z toho tak dobre, ze si ten raus chci hrozne uzivat a nechci si ho kazit ani jedinym pivem a to je u me co rict, zeptej se kohokoliv, kdo me zna:))
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    D1RABBIT: Znám dost lidí, co volejbal nehráli dobrovolně, ale z donucení na tělocviku, a pak jim to celkem lezlo do volnočasových aktivit, když si pohmoždili jeden z prstů na levý ruce. Zdraví osazenstva smyčcových sekcí orchestrů. Ne, s tělocvikářema o tomhle neni rozumná řeč.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Strcte si ten volejbal uz do prdele :D.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam