• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nevidela jsem ani jeden dil Cervenyho trpaslika.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TANKIE_: v tomhle jediném mám sebevědomí vysoko, ale jak jsem řekla... každý děla jak umi. Já jsem raději, když děla, než mluví.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MICHELLEDANIELS: no on ti malokdo rekne do ksichtu, ze kouris na hovno. A efekt ma i ne zcela zdarile pocinani. Ja si myslim, ze rict si, co chces a jak je zaklad.

    A abych nebyla OT, priznam se, ze bych nejradsi s rozebehem nakopla do drzky lidi, co bez omluvy nedorazi na pracovni pohovor a z meho pozorování poslednich dnu je to KAZDEJ DRUHEJ. Nerozumim.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOVOVAMINCE: nikdy jsem neřešila reklamace a člověk zrovna při tomhle aktu většinou pozná, co má efekt, co ne. Ale samozřejmě, každému vyhovuje něco jiného.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MICHELLEDANIELS: No asi ptají, pokuď mu ho chtěj vykouřit dobře.
    Ono je elegantnější se zeptat, než pak řešit že něco bylo málo nebo příliš. Aspoň dokuď lidstvo neovládne telepatii :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Celkově nesnáším otázky typu “jak to máš rada, líbí se ti tohle?, udělala jsi se?”
    Ve skutečnosti totiž slyším “neumím, nevím, nepoznám”
    Návod do ruky k tomu někdo nechce náhodou? Nebo se taky běžně ženy chlapů ptají “chces rychlý nebo pomalý blow job apod.?”
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LEJIMADA: slysel jsem od zen, ze existujou zeny, ktery maji problem s dosazenim orgasmu. nicmene jim nikdo z nyxu nepomuze a akorat se o tom diskusi da zabit cas, ktery by se dal vyuzit jinde.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam si ze je mi zcela u (_!_) zda vasi partneri maj organismus nebo ne
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MOODYCAT: parner co řeší, že partnerka má jenom JEDEN orgasmus a nikoliv několik po sobě jako nějaká z jeho ex
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Přiznám se, že to s tím sexem mi asociovalo tohle :D

    Nudge Nudge Monty Python
    https://youtu.be/4Kwh3R0YjuQ
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GREAT_R: Partner, co dela smutecky a scenecky kvuli tomu, ze partnerka nema orgasmus, si tim akorat zarucuje, ze ho nebude mit fakt nikdy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MICHELLEDANIELS: No, radost z partnerovýho orgasmu is a thing. A smutek z toho, že ho partner nemá taky. Takže je klidně možný, že to partnera trápí. A dost lidí si o tom nedokáže upřímně promluvit, natož ukázat partnerovi, co jim maj dělat. A spousta lidí si spoustu praktik nevyzkouší a nepřijdou na to, že se jim něco líbí.


    ATELIER: Dost lidí ztratí chuť na sex... Úraz hlavy, mrtvice, duševní poruchy, antidepresiva, trauma... A na druhou stranu spousta lidí chuť má a nezašukaj si jak je rok dlouhej, protože jim to okolnosti neumožněj.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GREAT_R: spis mi přijde pochopitelny, ze někdo nemá rad sex, kdyz si ho nikdy neuzil. (Čistě teoreticky, my frigidy to prakticky nezname)
    A je mi takových lidí líto.
    Jen mi vrtá hlavou, jestli mi má byt líto i partnera nebo by se měl víc snažit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LEJIMADA: já asi chápu lidi, který přestane bavit sex. Uvěřitelný. Ale (tohle je dost do Vegety) když je u toho partner v monogamii, co chuť na sex má, tak je to trochu recept na krizi.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Nemůžu pochopit, že moji kamarádku nebaví sex. Žádnej. Má ráda zajíčky a v 51 letech má dvacetiletýho borce. Ale jen se mazlej a tulej. Nikdy neměla orgasmus. Škoda, že mě holky vůbec neberou, jinak bych jí měla tendenci pomoct. No a včera u mě byl na návštěvě kamarád a říkala jsem mu to. Prej se není čemu divit, že to nechápu, když jsem prej jako Obelix. Začala jsem se tlemit, že ta pandemie mi dala zabrat asi víc než jsem si myslela. On na to, že jsem jako malá asi spadla do sudu s orgasmickým lektvarem. Hmm... asi jo :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ok boomers
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AAHHWISEGUY: nezašukal si, páč neměla ráda boty pro štětky
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    BEEBLEBROX: asi potrebuju preklad... coze si s ni udelal?
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    BEEBLEBROX: "vyfriendzonoval"? to je naka tamilska nadavka? ;)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    BEEBLEBROX: tyjo to jsem si musela vygooglit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam