• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    GANDHI: Jsem překladatelka, měla bych to automaticky vědět, ale POKAŽDÝ si to sedumkrát dohledávám a ověřuju, protože už jsem se na tom zacyklila natolik, že vím, že to je jinak, než jsem si myslela, jenže sakra, co jsem si to vlastně myslela... Takže chápu a držím palce, ať ti ta správná verze uvízne v hlavě pevněji než mně :DD
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GANDHI: Pomáhám si timhle "Lithua = Litva" :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    x let jsem zil v presvedceni, ze Latvia je Litva a Lithuania Lotyssko - a ejhle, ono je to naopak:p
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AAHHWISEGUY: There, there.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    potřeboval bych utěšit :(
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Nikdy jsem nedokoukal Nekonečný příběh, fakt to bylo nekonečný.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jeste nikdy jsem nejedla zebra.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Tak nějak mě sere 7x3...
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nevidela jsem ani jeden dil Cervenyho trpaslika.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TANKIE_: v tomhle jediném mám sebevědomí vysoko, ale jak jsem řekla... každý děla jak umi. Já jsem raději, když děla, než mluví.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MICHELLEDANIELS: no on ti malokdo rekne do ksichtu, ze kouris na hovno. A efekt ma i ne zcela zdarile pocinani. Ja si myslim, ze rict si, co chces a jak je zaklad.

    A abych nebyla OT, priznam se, ze bych nejradsi s rozebehem nakopla do drzky lidi, co bez omluvy nedorazi na pracovni pohovor a z meho pozorování poslednich dnu je to KAZDEJ DRUHEJ. Nerozumim.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOVOVAMINCE: nikdy jsem neřešila reklamace a člověk zrovna při tomhle aktu většinou pozná, co má efekt, co ne. Ale samozřejmě, každému vyhovuje něco jiného.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MICHELLEDANIELS: No asi ptají, pokuď mu ho chtěj vykouřit dobře.
    Ono je elegantnější se zeptat, než pak řešit že něco bylo málo nebo příliš. Aspoň dokuď lidstvo neovládne telepatii :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Celkově nesnáším otázky typu “jak to máš rada, líbí se ti tohle?, udělala jsi se?”
    Ve skutečnosti totiž slyším “neumím, nevím, nepoznám”
    Návod do ruky k tomu někdo nechce náhodou? Nebo se taky běžně ženy chlapů ptají “chces rychlý nebo pomalý blow job apod.?”
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LEJIMADA: slysel jsem od zen, ze existujou zeny, ktery maji problem s dosazenim orgasmu. nicmene jim nikdo z nyxu nepomuze a akorat se o tom diskusi da zabit cas, ktery by se dal vyuzit jinde.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam si ze je mi zcela u (_!_) zda vasi partneri maj organismus nebo ne
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MOODYCAT: parner co řeší, že partnerka má jenom JEDEN orgasmus a nikoliv několik po sobě jako nějaká z jeho ex
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    Přiznám se, že to s tím sexem mi asociovalo tohle :D

    Nudge Nudge Monty Python
    https://youtu.be/4Kwh3R0YjuQ
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    GREAT_R: Partner, co dela smutecky a scenecky kvuli tomu, ze partnerka nema orgasmus, si tim akorat zarucuje, ze ho nebude mit fakt nikdy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MICHELLEDANIELS: No, radost z partnerovýho orgasmu is a thing. A smutek z toho, že ho partner nemá taky. Takže je klidně možný, že to partnera trápí. A dost lidí si o tom nedokáže upřímně promluvit, natož ukázat partnerovi, co jim maj dělat. A spousta lidí si spoustu praktik nevyzkouší a nepřijdou na to, že se jim něco líbí.


    ATELIER: Dost lidí ztratí chuť na sex... Úraz hlavy, mrtvice, duševní poruchy, antidepresiva, trauma... A na druhou stranu spousta lidí chuť má a nezašukaj si jak je rok dlouhej, protože jim to okolnosti neumožněj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam