• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERRTU: golgota, to je taková míň aromatická verze gorgonzoly? :-)

    (svět už není tak hezké místo, co na něm nejsou žirafičí krabice! :-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ADAMIRA: nic si z toho nedelej, ja si zas roky myslel ze je to medvidek z golgoty...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Díky jedné krátké epizodě našich dějin ve které bylo rádio plné písničky Medvídek od skupiny Lucie jsem byl do určité doby naprsoto přesvědčen že Bogota je město v Palestině ze kterého pochází ježíš kristus :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Když mi bylo 13, viděl jsem jak narvali Vojtu Kotka na Žofíně hlavou do hajzlu, spláchli a hodili to na mě!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ERRTU: souhlas v plném rozsahu. Přidám k tomu odpor ze strany lidí, co s vámi nejeli. Skutečnýho klidu jsem dosáhl, když jsem si rozbalil deku u rybníka 300m za domem.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FALLENANGEL: přesně a stížnosti si budu házet sobě na stůl ;)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tebe nuti v praci pracovat? Cas zalozit odbory ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FALLENANGEL: jsou věci, který by se v práci neměli otevírat, už jen kvůli ajťákům. Né, třeba kvůli tomu, že bych měla v práci pracovat :))
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    MICHELLEDANIELS: Musis nosit hlubokej dekolt, aby si ani bezpecaci monitoru nevsimli.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Dost často zapomínám, že bych v práci neměla některá auditka otevírat... mam PC pod kamerou..
    Taky dost zapomínám, že mam půl dne na obrazovce polední menu a vůbec není poznat, že hvno dělám.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    nemam rad dovolene a cestovani obecne... jak pravil mrakoplas: cestovani je nejhorsi zpusob jak se dostat na misto kde nechcete byt aby jste tam travili cas s lidmi ktere nechcete poznat. a ja dodavam: a pak se musite jeste vracet!
    priznavam ze jsem hroznej zapecnik a nejspokojenejsi jsem s rodinou doma. kamkoliv jedem, na jinou matraci si zvykam tejden, spani v cizim prostredi je pro me peklo, vystoupeni z me komfortni zony je utrpeni. jedine misto kam jezdim relativne s malym odporem je cesky krumlov. mame tam oblibene ubytovani kde si pripadam aspon trochu domacky.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    INSEQUI: Nejlepší jsou lidi, kterým odpovím, že mě sport absolutně nezajímá a oni o něm melou dál. Gumy.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    D1RABBIT: Prave protože mi byla z několika stran položena ta otravná otázka, komu si fandil když jsme hráli s chorvatskem. To člověku tak nějak dojde kdo s kým hrál.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Štítím se plaveckých bazénů, hlavně těch zastřešených. Asi trauma z dětství (Axa, bradavice na nohou, tlustá bába s tyčí). Vlastně mě celkově moc nebaví koupání. To se člověk chvíli zchladí a pak čumí na břehu, hrozná zábava. Navíc je okolo něj plno lidí. Polonahých, v lepším případě. I u moře si chvíli zašnorchluju a pak si zapálím fajfku, chodím pro piva a modlím se, ať to ženu konečně přestane bavit a jdeme něco dělat.
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    Kdyz vidim revizory, tak i presto, ze jsou "mili" nebo alespon "normalni", nedelaji nic, co by me mohlo v tu chvili nejak vic stvat, jejich pritomnost osobne neresim, protoze mam vetsinou celorocni litacku, chovam se k nim slusne, zdravim je, chapu, ze to nekdo musi delat atd...tak stejne si nekde v duchu reknu, ze to jsou "zm*di"...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Nezajímá mě fotbal, nikdy mě nezajímal a je skoro jasný že mě ani nikdy zajímat nebude. Nevím co je dloubák, je mi úplně u prdele jak hrála Francie, a ne nefandil jsem ani Chorvatsku ani nám, ani nevím ze byl nejakej zapas. Fotbal mě sere, fotbalisti mě serou a blby dotazy na fotbal mě serou úplně nejvíc. Tak mě s tím už neotravujte.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Už několik týdnů si na epizody pouštím před spaním přednášku Tomáše Petráska o zániku života na
    Zemi a samotné Země v následujících stamilinónech a miliardách let. Z nějakého důvodu mě nevyhnutelnost a nemilosrdnost těch čistě fyzikálních procesů naplňuje jakýmsi klidem.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    libi se mi devcata v ksiltovkach
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Mám rád trochu zlý lidi, přijdou mi čitelnější, zajímavější, nakreslený ostřejší pastelkou.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nikdy jsem nebyl na zadny jiny svatbe mimo svoji. A to jsem vyrustal pred hospodou kde byly kazdej vikend
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam