• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Už několik týdnů si na epizody pouštím před spaním přednášku Tomáše Petráska o zániku života na
    Zemi a samotné Země v následujících stamilinónech a miliardách let. Z nějakého důvodu mě nevyhnutelnost a nemilosrdnost těch čistě fyzikálních procesů naplňuje jakýmsi klidem.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    libi se mi devcata v ksiltovkach
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Mám rád trochu zlý lidi, přijdou mi čitelnější, zajímavější, nakreslený ostřejší pastelkou.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nikdy jsem nebyl na zadny jiny svatbe mimo svoji. A to jsem vyrustal pred hospodou kde byly kazdej vikend
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Nemůžu dát palec vůbec nikam, celý by se to tím zkazilo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    D1RABBIT: OH jsou dobry, tam si muzes vybrat ruzny zajimavy sporty :).
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že sežrat na posezení skoro celou Merci a zajíst jí Pringles, je jednou za čas prostě skvělý zážitek :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Zacina mi chybet covid kvuli ty invazi sportu, ktery se objevujou ze svech stran. Sotva skoncil hokej, sere se sem tenis, sotva skoncil tenis, je tady fotbal.
    Prosimvas, zruste ty sporty, nechte Formuli 1, diky.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AMANT: jako jakákoliv ranně středověká legenda jsou tři možnosti: sv. Jiří, král Lví Srdce a příběhy dávných kmetů před přijetím křesťanství. Klasická verze praví, že umírající náčelník byl zabalen na štítu do prostěradla, celý ho prochcal krví až na ten štít, proklel nepřátele a natáhnul bačkory, načež jeho syn údajně zvítězil.
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: takze je to odkaz na rad nemeckych rytiru, co tam prolevali krev pri sireni krestanstvi, nebo je to prolita krev pohanskych baltu?.))
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: 😖
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AMANT: ona je to teda karmínová... ve východní Evropě jí měli rádi ve vexikologii jako povýšení/odkaz na prolitou krev v obzvlášť významný bitvě, stejnou používá třeba Rumunsko nebo Morava na orlici v pár historickejch verzích.
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    KOVOVAMINCE: Ja si nekteré takové perly zapisuju, z podobných mikropříhod jsme jednou uspořádali i autorské čtení. Zrovna teď měla jedna taková příhoda “výročí”

    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Nechápu, proč jsem někteří pořád dávaj svoje fotky. A přiznám se, že ale na ty fotky koukám. Vůbec nevím proč, na FB mě něčí selfie nezajímaj.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: ... ona je intelektuálka, ale jinak je to fakt chytrá holka! (Povídala kdysi jedna prodavačka druhé.)
    DMAG
    DMAG --- ---
    MICHELLEDANIELS: já bydlím přímo nad kavárnou, vím kdo s kým šuká (všichni se všema btw), kdo má kde herpes, kdo komu kolik dluží... Rozdíl je v tom, že já to poslouchat nechci, ale jak jsem v prvním patře, tak se tomu nevyhnu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    V roce 1998 jsem volil Václava Klause.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOVOVAMINCE: já většinou slychám jen takové ty útržky ze zahrádek, když procházím.
    Dnes třeba: “no ona je židovka, ale je fajn” (dvě ženy)
    kdysi: “no víš, mně se potetované holky nelíbí, ale když je prc*m zezadu, tak mi to je jedno”
    ... kolikrát člověk posbira zajimave útržky, když proběhne městem
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BOUCA: Miluju cizí rozhovory. Jsem zvědavá jak opice a když narazim na nějakýho degeše, jsem nejšťastnější.
    Tuhle mi muž zakázal ve Hvězdě pronásledovat velmi stylovou maminku, která doprovodu říkala: "No, já jsem úplně v šoku z těch stromů. Moc se nepohybuju v prostoru s tolika stromy. Vůbec jsem nevěděla, že jich je tu tolik, v Praze to člověk nečeká..."
    A fakt zněla natolik šokovaně, že budu do smrti přemýšlet, jak ten rozhovor pokračoval. :D
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    Občas když neseženu partáka na spolecnej oběd a musim vyrazit sám. Tak občas člověk narazí na hlucnejsi lidi… dost často mě baví ty hlody co z nich padaj. Ja vim, nemělo by se to, ale špunty do uší s sebou do restaurace fakt nenosim…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam