• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    AMANT: na ty scene je nekrasnejsi jak se roden pri langmajerove hlaseni sklebi na jandaka jak krokodyl metr od gazely :)
    v ramci tematu priznavam ze ivana vavrova (ta zrzka z avie co koubovy vyhodi mundur) me vzdycky brala, asi bych se nechal radsi chytit
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    AMANT: Kouba, vy jste notorickej holkar.
    AMANT
    AMANT --- ---
    Mam fakt hodne rad film Copak je to za vojaka:)))
    Kamos to mel na videu na stredni a dys sme se tam schazeli na poker, VZDYCKY sme si to pustili. je to bozi a plny skvelejch hlasek!:))

    "ale tohle prece neni...PLESK PLESK..ty nam to nandali, vid Milane? nojo... prohrali jsme!"
    "a to se podivejme horolezce, najednou mas dost casu!"
    "KOUBÁÁÁ!!!!!...ehm...Kouba! Kdyz vstoupim do mistnosti a v ni jsou dve hodnosti, z nichz jedna je vyssi, tak udelam cooooo.....?"


    ERRTU: to me bavej ty sedesatilety dedci ala Robejsek, jak jmenujou Sabaty, Zepeliny, Hendrixe, Stony jako svy oblibeny kapely, pritom ty nejlepsi r´n´r alba byly natoceny v takovejch rausich, ze to cast tech muzikantu zabilo:)))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MICHELLEDANIELS: v tomhle duchu me dodnes bavi jak byla ta pisnicka oblibena u moji rodiny, treba mama ji fakt miluje... a dodnes nema nejmensi poneti ze to je o fetu, bere to proste jako text :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    ADAMIRA: tomu sam neveris ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MICHELLEDANIELS: no nekoukat na ten klip tak jsem možná nikdy k ničemu nečichl, máničky podělaný :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADAMIRA: Já si zase pamatuji ten moment, kdy jsem zjistila, ze ta písnička není vlastně vůbec hezká, ale když jsem byla malá, tak jsem jí měla ráda, protože proste medvidek a drogové dvojsmysly jsem neznala.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    NELLAS: hovnodemon++
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: V podstatě.

    Golgothan | Villains Wiki | Fandom
    https://villains.fandom.com/wiki/Golgothan

    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    TRISSIE: Aha, asi me zmatla ta zaplava kapitalek v ERRTUho komentari.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FALLENANGEL: to je ale Golgota, ne golgota :-)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    TRISSIE: Myslim, ze ne.

    Golgota – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Golgota
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERRTU: golgota, to je taková míň aromatická verze gorgonzoly? :-)

    (svět už není tak hezké místo, co na něm nejsou žirafičí krabice! :-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ADAMIRA: nic si z toho nedelej, ja si zas roky myslel ze je to medvidek z golgoty...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Díky jedné krátké epizodě našich dějin ve které bylo rádio plné písničky Medvídek od skupiny Lucie jsem byl do určité doby naprsoto přesvědčen že Bogota je město v Palestině ze kterého pochází ježíš kristus :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Když mi bylo 13, viděl jsem jak narvali Vojtu Kotka na Žofíně hlavou do hajzlu, spláchli a hodili to na mě!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ERRTU: souhlas v plném rozsahu. Přidám k tomu odpor ze strany lidí, co s vámi nejeli. Skutečnýho klidu jsem dosáhl, když jsem si rozbalil deku u rybníka 300m za domem.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FALLENANGEL: přesně a stížnosti si budu házet sobě na stůl ;)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    MICHELLEDANIELS: Tebe nuti v praci pracovat? Cas zalozit odbory ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FALLENANGEL: jsou věci, který by se v práci neměli otevírat, už jen kvůli ajťákům. Né, třeba kvůli tomu, že bych měla v práci pracovat :))
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    MICHELLEDANIELS: Musis nosit hlubokej dekolt, aby si ani bezpecaci monitoru nevsimli.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Dost často zapomínám, že bych v práci neměla některá auditka otevírat... mam PC pod kamerou..
    Taky dost zapomínám, že mam půl dne na obrazovce polední menu a vůbec není poznat, že hvno dělám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam