• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Někdo ti řekl nacku? Kde? Vole až te budu považovat za nacka tak te kopnu do hlavy a nebudu tady s tebou polemizovat ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AXTHEB: Kašli na to. Když z tebe někdo udělá nácka jenom proto, že nepovažuješ za morální příjem lidí ve vyšších částech pyramidy jménem profesionální sport, měl by to bejt signál, že nemá cenu se s ním bavit. Mě to došlo bohužel až pozdě.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    AMANT: Děkuju! To je rada na kterou jsem celej život čekala! Konečně vím, jak to mám dělat
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    AXTHEB: ;*
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ADAMIRA: co to meleš ty vořechu?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: White pride! ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Prosimtě běž to vykládat kamarádům Rivalda, který zůstali ve favelách, protože tak dobře nečutali do pumlíče. Čau.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ILIEN: pro priste si dovolim navrhnout zkusit tomu nepodlehnout, ale sebrat sily a aktivne se podilet, to je pak jeste lepsi..
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Jasne, ses černej, buď úspěšnej jinak, čau ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Chápu tvůj point, ale ne. Milionový platy top čutálistů a podobnejch nezačnu považovat za morální jen proto, že profesionální sport dává hrstce lidí šanci dostat se z Kyselý Prdele. To totiž u mě není systémový řešení problémů Kyselejch Prdelí.
    Eržika je v řiti, protože je cikánka, ale ne tolik jako Dežo, protože aspoň umí běhat a proto je ok 100 milionů dolarů Rogera Federera jenom za rok 2020? Tohle v mým světě nefunguje. Takže si do vole prdele a najdi si někoho jinýho, na kom budeš zkoušet svoje "check your white privilege".
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOVOVAMINCE: Uz bezim ;)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ADAMIRA: Jdi, vole, do prdele. Dík. :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Krásně se v tom topis ty high horse white priviledge hrdino, bez to vyprávět všem lidem který se do statusu kterým ty pohrdás (pozor pouze co se sportu tyče, chraň bůh se dotknout nejake filmové primabaleriny) dostali přes překážky o kterých ty ani netušís, protože jsi se do svého ubohyho postavení dostal, protože mas správnou barvu xichtu.


    Nulo. Bílá nulo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Proč do toho mícháš nějakou rasu tvl? Opovrhuju lidma, co berou miliony za to, že rychle utíkaj, kopou do mičudy, nebo vyvádějí všeliké špumprnákle na koni nastojato a můžou bejt pro mě za mě bílí jak padlej sníh, nebo klidně fialový s červenejma puntíkama :-D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Ta holka jde teď na mistrovství ale rasově je pořad amatér asi :/ Sorry

    Chápu a beru, vztahuje se to na všechny negry co maj sen s neví kde je jejich místo ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Vidíš, a já doufal, že když dvakrát jasně zmíním slovo "profesionální", tak že bude naprosto jasný, že mluvím o profesionálech. Ta romská holka, která v Kyselý Prdeli vyhrála základkovej přebor v blbejch botách je profi sportovec, jo? To sem netušil, to musí vydělávat miliony, proč se nepřestěhuje z Kyselý Prdele aspoň do Spišky?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Chudák to romka z východního Slovenska co vyhrává v balerinach, co si teď o ni mysli nějaký Češi odtržení od reality :/
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GREAT_R: Ufff.
    Teďs mi připomněl kámoše, co si jednou, někdy před 10 lety, posteskl
    "Už rok jsem netřel sliznici o sliznici" :P
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MICHELLEDANIELS: slovo třít se je super, občas ho používám
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LODBROG: Tak to je spis na řeči těch dvou lidi, co co znamená.
    Když tomu budeme říkat maňáskový divadlo, tak oba budeme vedet o co go.

    Já začnu používat asi Múzy navrh a budu se třít jak ryba :D
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GREAT_R: Muchlovaní hezký, ale neindikuje že k něčemu došlo. Někoho pomuchlat, to klidně mohly zůstat hadry na místě :)
    Největší děs byl mimibazarové "tuleníčko" při snaze o "mimíska"; dokonale antikoncepční výraz.

    U nás to spadlo do nudného "dát sex" nebo "zasexovat".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam