• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FALLENANGEL: Tak sem se do tý Vegety schválně mrknul. Co tam padlo bylo "Zacneme to tu trochu krotit (Fallenangel predevsim)". Nic, ani slovo z její strany o tom, že by tvůj názor byl špatnej. Prostě asi měla pocit, že je tam moc offtopicu. Takhle to tam musí krotit běžně. A tvoje reakce byla docela hnusně pasivně agresivní "pane ano pane omlouvam se pane, ze jsem pane svoji pritomnosti poskvrnil vas vysoce sofistikovany a dulezity kousek internetu, pane."
    Takže spíš by to chtělo hlavně ubrat na vztahovačnosti, když to si ve skutečnosti ty, kdo má máslo na hlavě.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FALLENANGEL: Buď konkrétní ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FALLENANGEL: vegeta je jen prodlouzena ruka fenomenu zesmesnovani chudych lidi. Coz nastartovaly realityshow typu vymena manzelek a tomu podobne.
    Nechci se poustet do nejakejch rozsahlejch rozboru, nicmene pravda je, ze jsem sem pozval sociolozku, ktera se tim vcelku zabyva.
    Elitarstvi je zjevne prirozeny v kazdym obdobi lidskych dejin.
    FAT
    FAT --- ---
    FALLENANGEL: Aha, tak já obecně do vege nechodím. Jsou velmi militantní odfurt. Tedy, čest výjimkám, ale těch jsem zase tolik nepoznal.
    🙂
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    FAT: Podivej se na vegety. To neni diskusni thread, ale podpurna skupina, kde kdyz se opovazis mit jinej nazor (nedej boze si za nim stat), tak pribehne pica spravcova luciashek se vztycenym prstikem a "tytyty, toto je spatny nazor, ten my tady nechceme". To stejny Konvicka.
    FAT
    FAT --- ---
    PALEONTOLOG: Nějaké konkrétní?
    FAT
    FAT --- ---
    FRKOLKA: Nemyslím si, v normálních auditkách se diskutuje. A když by to, třeba i, zavánělo vyhroceným konfliktem, tak se lidí natolik respektují, že raději nepokračují ve stupňování a nechají to být. Fakt je to jen o lidech a jejich respektu k ostatním.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FRKOLKA: Ne, není to tak.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FAT: to neni o prudicich ale meainstreamovch skupinkach
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    FAT: jestli to není přesně to na co Fallenangel narážel, že se nediskutuje, ale všichni, kdo nezastávají většinový komunitní názor jsou prudiči a hned na ně s banem a s RO?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    AXTHEB: Opravdu?
    No, mně vlastně taky.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LODBROG: To by mi tě bylo upřímně líto.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jsem dost překvapenej. Zdá se, že mi nedělá dobře... čaj.
    Tak doufám že jen tenhle druh.
    Jinak by to byla dost... ehm... změna, po všech těch letech..
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    NE7RA: Nechapu. Vysvetli se, prosim.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    FALLENANGEL: taky jsi nam nechybel! :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Já se přiznávám, že mi chybí Blondýnka. Ta uměla rozjet trolling. Ale pak už jí asi hráblo. Někdy si myslím, že se vrátila jako Burkhar.
    FAT
    FAT --- ---
    FALLENANGEL: Záleží na tom, v jakém auditku. V normálních ty prudiče eliminovali,nebo se jich vůbec nevšímají. V nejhorším případě je to buď RO či ban. Záleží opravdu na tom jádru, jak se k blbcům chová.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Priznavam se, ze jsem z Nyxu strasne zklamanej. Vratil jsem se sem po desiti letech a nasel jsem neuveritelne toxickou 'komunitu' lidi, kteri vlastne nechteji o nicem diskutovat, jenom se neustale snazi dokazat, ze jsou chytrejsi nez ostatni.

    Ona to ani pred tema desiti rokama nebyla zadna hitparada, ale tohle je dost smutny.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ELIZHANNAH: Platí jedna výjimka - král Jelimán - ten je fér.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    NELLAS: Kéž by to tak dělali všichni.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy si dohledávám správný gramatický tvar ve svém rodném jazyce, když si nejsem jistá, jestli nenapíšu nějaký nesrozumitelný nesmysl. To jsem to dopracovala.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ELIZHANNAH: to všichni včetně brňáků, akorát se to styděj přiznat nahlas...
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Brněnský hantec upřímně nesnáším.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    SALVATOR:
    ADAMIRA: Vy se tu nehádejte nebo vás rozsadim:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam