• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    SALVATOR:
    ADAMIRA: Vy se tu nehádejte nebo vás rozsadim:)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Milovat znamenalo synonymum ve staročeštině pro poznávat se. Takže ten akt byl zřejmě příjemný bonus. A přijde mi to trefné. Ona kolikrát nonverbální komunikace řekne víc než fráze, která se může minout záměru.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Priznavam se, ze jsem si myslel, ze hantec je historicka vec a i kdyz se stale pouziva, tak zustava stejny. Ale 'Brněnská hovorová mluva se stále vyvíjí a vznikají i nové výrazy.' Zajimavy.

    Slovník brněnského hantecu | infoz.cz
    https://www.infoz.cz/slovnik-brnenskeho-hantecu/
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    To je hantec a je to starý.
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Mysim, ze to bylo ca pred desiti roky tady Nyxy, co tu nekdo napsal, ze sexu s pritelkyni rikaji 'Vykropit hrobku'. To mi utkvelo.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Muuuuuck :*
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Hele, nemám chuť. Di už do hajzlu a já du taky.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Hádej ty jeden undergrounde ;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    ILIEN:nz, oceni to urcite i protejsek, uvidis
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: A to tvoje zvolání White pride! teda mělo znamenat jako co?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Někdo ti řekl nacku? Kde? Vole až te budu považovat za nacka tak te kopnu do hlavy a nebudu tady s tebou polemizovat ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AXTHEB: Kašli na to. Když z tebe někdo udělá nácka jenom proto, že nepovažuješ za morální příjem lidí ve vyšších částech pyramidy jménem profesionální sport, měl by to bejt signál, že nemá cenu se s ním bavit. Mě to došlo bohužel až pozdě.
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    AMANT: Děkuju! To je rada na kterou jsem celej život čekala! Konečně vím, jak to mám dělat
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    AXTHEB: ;*
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ADAMIRA: co to meleš ty vořechu?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: White pride! ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Prosimtě běž to vykládat kamarádům Rivalda, který zůstali ve favelách, protože tak dobře nečutali do pumlíče. Čau.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ILIEN: pro priste si dovolim navrhnout zkusit tomu nepodlehnout, ale sebrat sily a aktivne se podilet, to je pak jeste lepsi..
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: Jasne, ses černej, buď úspěšnej jinak, čau ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: Chápu tvůj point, ale ne. Milionový platy top čutálistů a podobnejch nezačnu považovat za morální jen proto, že profesionální sport dává hrstce lidí šanci dostat se z Kyselý Prdele. To totiž u mě není systémový řešení problémů Kyselejch Prdelí.
    Eržika je v řiti, protože je cikánka, ale ne tolik jako Dežo, protože aspoň umí běhat a proto je ok 100 milionů dolarů Rogera Federera jenom za rok 2020? Tohle v mým světě nefunguje. Takže si do vole prdele a najdi si někoho jinýho, na kom budeš zkoušet svoje "check your white privilege".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam