• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KULA: já šel okolo a ve vyloze jsem viděl jen nějaký normcore pro belochy. Nuda.
    KULA
    KULA --- ---
    myslím, že po schůzce na Wenclu se půjdu podívat do primarku. omlouvám se, mediální masáž mě zválcovala, zvědavost je ohromná a fusekle s kosmonautem?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    djs jsou prostě jenom pouštěči

    sry, lidi, slepit koláž z bezvadnejch věcí je jiná liga, než samotná kresba, s tim se smiřte :D
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nejvtipnější dárek co jsem letos dostala k narozeninám bylo šampaňské. Mám totiž na většinu poměrně děsivou alergickou reakci. A přiznám se, že netuším, jestli mne ten člověk jen neposlouchal když jsem o svých alergiich mluvila a nebo to je fakt černý humor :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MOODYCAT: Sedět na sedadlech je normální.
    Ležet na sedadlech už tak normální není.
    Ale klidně si lehni, když chceš a když je dost místa pro ty co chtějí taky sedět.
    Furt lepší než abys ležela vedle na zemi, když už si musíš v metru lehat.
    Jen si předtím sundej boty.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MOODYCAT: Tak jak víš, že se ti na nich dobře leží? Já s ním tedy naprosto souhlasím a je mi sympatičtější i u žen , když má nohy od sebe a ne, že tam sedí zařízla jak jeptiška u zpovědi. Ať si každý sedí jak se mu líbí.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    AMANT: v tom pripade vsichni kralici co sem jed byli nefritovi
    AMANT
    AMANT --- ---
    INDIAN: nefritovej kralik neni jidlo z nefritovaciho hrnce?
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    az dneska sem zjistil z ceho pochazi prizvisko "nefritovy" (dokopal sem se to dogooglit pote co deti cumely po dvacatyosmy na nakou cinskou animovanou picovinu)

    v hloubi periferniho podvedomi v oddeleni nejvetsich naivnosti sem byl presvedcenej o tom, ze nefritovej kralik nebo liska maj svoje fritovy protejsky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LODBROG: Hele mne se dobre na tech sedadlech lezi, na tech jak jsou v metru asi sest vedle sebe. Ale taky si na ne nelehnu a necekam az nekdo prijde a rekne “pls Moody, uskrovni se”.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: to mne taky minulo, nicmene jdu si objednat kratasy jako mel Magnum a pak budu setrenovat rozstep.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NELLAS: Vážně?
    Ještě že máš lepší paměť než já :)

    Nečekám že mi k tomu dámy řeknou cokoliv (natožpak nového) - jen se přiznávám že mě to (stále) fascinuje.

    Každopádně dík za reakci ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG: Ale tohle téma jsi na nyxu už minimálně jednou bouřlivě rozebíral úplně stejně, dostalo se ti vysvětlení od mnoha dam... co čekáš, že ti k tomu kdo řekne nového?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Překvapila mě posedlost některých žen tím, jak chlapi v MHD sedí (jak daleko maj od sebe kolena).
    Doteď jsem si toho nevšimnul, ale poslední dobou to na mě skáče na internetech jako velikánské téma :)

    Když si sednu, taky se mi automaticky kolena rozpadnou od sebe (lehce víc než je šířka pánve), když chci sedět pohodlně,
    a jako problém bych to vnímal jen kdyby si chtěl někdo sednout vedle mě a nevešel se
    (ale co mu/jí zase brání říct "chci si taky sednout, uskrovni se trochu", že).

    Nevím jestli to maj ženy anatomicky jinak, že je (asi) pohodlnější držet kolena přísně u sebe, a klidně ať si to tak maj (nebo jakkoliv jinak, koneckonců),
    ale nechápu proč je tak uráží když chlapi seděj pohodlně.

    (Kdybych já měl řešit všechno, co mě na ženách fascinuje, a nutil je se podřizovat mým manýrům,
    skončily by všechny v burkách - ty hezké protože mě vzrušují a kdo se pak má soustředit na práci, a ty ošklivé protože na ně nechci koukat :)

    Kecám: ty hezké by chodily nahé :P
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Holka se pro me stane aspon dvakrat vic sexy, kdyz si vezme trekovej bagl.
    DMAG
    DMAG --- ---
    CLOWNZEPPA: Přesně.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    DMAG: Kvituju. Uvedomelý píče jsou ostatně všude...
    DMAG
    DMAG --- ---
    CLOWNZEPPA: mě iritujou rádoby uvědomělý píče z Prahy, ale hlavně z Karlovejch Varů.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Iritujou mě uvedomelý píče z Moravy a Slovenska na Nyxu. Ale vcelku pomáhají dechová cvičení...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LODBROG: Hele to už se mě ptáš moc :-). Sice sem studoval lingvistiku, ale rozhodně ne indiánský jazyky. Nicméně z ty tabulky mi spíš přijde, že pokud mají nějaký hlásky tendenci splývat, jak ty popisuješ "je jim celkem jedno jak přesně to vyslovujou", týká se to spíš souhlásek, než samohlásek. A podle toho, co si že studia pamatuju, obecně se hláskový změny poměrně víc týkaj souhlásek, než samohlásek. Víc už ti případně řekne pan Jan Ullrich Ph. D., lingvista a pedagog, významný badatel v oboru lakotského jazyka a autor vůbec prvního a uceleného anglicko-lakotského slovníku :-)

    Jan Ullrich (lingvista) – Wikipedie
    https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Jan_Ullrich_(lingvista)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SALVATOR: A nemůže to bejt tak, že je jim celkem jedno jak přesně to vyslovujou (aspoň tohle a/o v tomhle slově)?
    Zápis je zápis a realita je realita, zvlášť přeloženo přes několik jazyků.

    Taky znám Tanec s vlky a tatanku, a Sedícího Býka (a taky Dakoty a Lakoty)... ale jestli "tatonka" neznamná bizon, tak proč ho maj teda zároveň v tom LOGU?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam