• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DMAG
    DMAG --- ---
    VESTIGIA: Pravidelně ne, ale nejlepší scéna z celé trilogie je ten českej dvoreček, kuřince, kde Růžičková řekne: "A celej svět se bude divit, co my Češi sme zač!" Stále aktuální. Jinak teda Troškou opovrhuju. S výjimkou Slunce, sena...
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Jak nemám ráda české komedie a Trošku obzvlášť (jeho pohádky jsou pro mě fakt nesnesitelné), tak na trilogii Slunce, seno... koukám s železnou pravidelností a pořád mě to baví :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Koukam na primark z balkonu, ale v zivote tam nelezu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KULA: já šel okolo a ve vyloze jsem viděl jen nějaký normcore pro belochy. Nuda.
    KULA
    KULA --- ---
    myslím, že po schůzce na Wenclu se půjdu podívat do primarku. omlouvám se, mediální masáž mě zválcovala, zvědavost je ohromná a fusekle s kosmonautem?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    djs jsou prostě jenom pouštěči

    sry, lidi, slepit koláž z bezvadnejch věcí je jiná liga, než samotná kresba, s tim se smiřte :D
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Nejvtipnější dárek co jsem letos dostala k narozeninám bylo šampaňské. Mám totiž na většinu poměrně děsivou alergickou reakci. A přiznám se, že netuším, jestli mne ten člověk jen neposlouchal když jsem o svých alergiich mluvila a nebo to je fakt černý humor :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MOODYCAT: Sedět na sedadlech je normální.
    Ležet na sedadlech už tak normální není.
    Ale klidně si lehni, když chceš a když je dost místa pro ty co chtějí taky sedět.
    Furt lepší než abys ležela vedle na zemi, když už si musíš v metru lehat.
    Jen si předtím sundej boty.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MOODYCAT: Tak jak víš, že se ti na nich dobře leží? Já s ním tedy naprosto souhlasím a je mi sympatičtější i u žen , když má nohy od sebe a ne, že tam sedí zařízla jak jeptiška u zpovědi. Ať si každý sedí jak se mu líbí.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    AMANT: v tom pripade vsichni kralici co sem jed byli nefritovi
    AMANT
    AMANT --- ---
    INDIAN: nefritovej kralik neni jidlo z nefritovaciho hrnce?
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    az dneska sem zjistil z ceho pochazi prizvisko "nefritovy" (dokopal sem se to dogooglit pote co deti cumely po dvacatyosmy na nakou cinskou animovanou picovinu)

    v hloubi periferniho podvedomi v oddeleni nejvetsich naivnosti sem byl presvedcenej o tom, ze nefritovej kralik nebo liska maj svoje fritovy protejsky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LODBROG: Hele mne se dobre na tech sedadlech lezi, na tech jak jsou v metru asi sest vedle sebe. Ale taky si na ne nelehnu a necekam az nekdo prijde a rekne “pls Moody, uskrovni se”.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: to mne taky minulo, nicmene jdu si objednat kratasy jako mel Magnum a pak budu setrenovat rozstep.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NELLAS: Vážně?
    Ještě že máš lepší paměť než já :)

    Nečekám že mi k tomu dámy řeknou cokoliv (natožpak nového) - jen se přiznávám že mě to (stále) fascinuje.

    Každopádně dík za reakci ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG: Ale tohle téma jsi na nyxu už minimálně jednou bouřlivě rozebíral úplně stejně, dostalo se ti vysvětlení od mnoha dam... co čekáš, že ti k tomu kdo řekne nového?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Překvapila mě posedlost některých žen tím, jak chlapi v MHD sedí (jak daleko maj od sebe kolena).
    Doteď jsem si toho nevšimnul, ale poslední dobou to na mě skáče na internetech jako velikánské téma :)

    Když si sednu, taky se mi automaticky kolena rozpadnou od sebe (lehce víc než je šířka pánve), když chci sedět pohodlně,
    a jako problém bych to vnímal jen kdyby si chtěl někdo sednout vedle mě a nevešel se
    (ale co mu/jí zase brání říct "chci si taky sednout, uskrovni se trochu", že).

    Nevím jestli to maj ženy anatomicky jinak, že je (asi) pohodlnější držet kolena přísně u sebe, a klidně ať si to tak maj (nebo jakkoliv jinak, koneckonců),
    ale nechápu proč je tak uráží když chlapi seděj pohodlně.

    (Kdybych já měl řešit všechno, co mě na ženách fascinuje, a nutil je se podřizovat mým manýrům,
    skončily by všechny v burkách - ty hezké protože mě vzrušují a kdo se pak má soustředit na práci, a ty ošklivé protože na ně nechci koukat :)

    Kecám: ty hezké by chodily nahé :P
    ALMAD
    ALMAD --- ---
    Holka se pro me stane aspon dvakrat vic sexy, kdyz si vezme trekovej bagl.
    DMAG
    DMAG --- ---
    CLOWNZEPPA: Přesně.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    DMAG: Kvituju. Uvedomelý píče jsou ostatně všude...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam