• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja se zas bojim kolotocu ...
    uplne sem na to zapomnel a ted v sobotu sem si to opet pripomnel, kdyz sem byl s detma v zabavnym parku... vlezli sme na nakou atrakci podobny cesky haligali "lochnesce" a ja s ocima navrch hlavy se modlil at uz to nezrychluje a pote co sem se radoval ze uz to zastavuje, to zas pustili pozpatku xO ...
    pote kdyz zahlidli retizkac sem kategoricky prohlasil, ze to pro ne jeste neni a pro tatu uz vubec ne :)) na retizkac me posadit a roztocit ho, tak slibim vsechno a prozradim i to co nevim
    (ale vynahradili sme si to na 2 ruznych horskych drahach, to mam rad a decka taky)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    FAT: jooo, to máti říkala taky :D


    MUZA: když tam se chodilo z takové mini chodby rovnou do kuchyně :D
    Sousedce to vysklilo okna a rozmlatilo kuchyňskou linku... ucpal se jí ventilek
    AMANT
    AMANT --- ---
    FAT: 🤷‍♂️
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Jasně, proč ne. Každého volba.
    :-D
    MUZA
    MUZA --- ---
    FAT: hele, radsi budu varit 3 dny, nez jeden papinak :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ja jen nejsem v kuchyni, kde je tahle vec v provozu... :D
    A co to udelalo sousedce?
    FAT
    FAT --- ---
    AMANT: Ale kdepak. Jen stačí mít všechno v cajku a je to bezpečné.
    FAT
    FAT --- ---
    MUZA: Ještě máš čas. Když jsem musel obměnit vybavení kvůli indukci, tak šel i Papin. Nabídl jsem všechno, co jsem vyřazoval přes FB známým a jedna se chytla. Že by ten Papin. Je jí přes padesát. Má ho už asi tři měsíce a ještě ho nepoužila. A já si nový kupoval jen kvůli dršťkové polívce. Protože vařit dršťky natřikrát v obyčejným hrnci je dost voser.
    ;-)
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: imho to muze kazdou chvilku vybuchnout!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MUZA: Když jsem přijela k mame a řekla mi, ze má v kuchyni papiňak, tak jsem čekala na zahrade dokud nedovaří.
    Když jsem viděla, co to udělalo naší sousedce s kuchyni, tak mám respekt.
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: jedna vec je mit respekt jako dite (nechod k tomu, je to nebezpecny, muze te to oparit etc.) a jina se toho bat v dospelosti :D ja ho mit doma proste nikdy nebudu...
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: a on nekdo ne?? kdo vyrustal pri tom normalizacnim š-š-š-š-š-š a neboji se toho, je imho kabrnak:)))
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Málokdo, možná nikdo to o mně neví, ale vždycky jsem si přála zpívat. Né být profi zpěvačka, jelikož mě moje práce baví, ale prostě mít možnost si po víkendech zabékat a vyrvat ze sebe všechny ty energie a pocity.
    No a jelikož to nejspíš neumím a taky se stydím, tak to byl duvod učit se produkovat nějakou hudbu aspoň na gramcích...
    MUZA
    MUZA --- ---
    Bojim se papinaku 💥😱
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    To já většinou taky, jelikož se mi hned vybaví kolegyně Milada a to nechceš.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    jsem sokovanej, kdyz nekdo rekne, ze se neco deje na Milade.... ale myslim tim ulici Milady Horakove...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LODBROG: potkani jsou boží to nepopírám :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SHEALA: Tak buď skromnější. Takový potkan je taky extrémně roztomilé zvíře :)
    A ne taková nadutá svině jako kočka.

    Sice si to člověk pořizuje v nácti, ale lepší než nic.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Nemuzu prestat koukat na Rockyho I. - IV. :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TRAUMA: dlouho sem to měla podobně. Imho každá bezdětná žena po 40 má absolutní právo na kočku.

    No - mě blokovala alergie, u kámoška s dvěma kočkama sem se i začla dusit.

    Nakonec ke mě přišla kočka, co alergii nespouští, nějakou haluzí. NEní to hypoalergenní kočka, jenom prostě sem si s ní sedla, jiný lidi z ní pčíkaj a slzej.

    Napřed jsem ji chtěla jako venkovní kočku, co ji krmím a má u mě veterinární péči. Ale vkočkla se mi do baráku, je venkovní jenom napůl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam