• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DMAG
    DMAG --- ---
    Jsem na večírku, kde nechci být, všichni jsou kokoti, a já už vypil, a nemůžu řídit. Ach jo. A je to uprostřed posranýho lesa. Kurvá!!! Já tu nechci bejt! A pouštěj Kabáty, ntpč.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Ze kdyz se divam na starsi filmovy pecky (ale tyka se to i hudebnich klipu), tak me napadaji otazky typu:
    - zije jeste ten kun?
    - co asi ted delaji tyhle noname deti ze zaberu?
    - jak se zmenilo tohle misto?
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Dneska hrozne prasim. Chlebicky, vetrnik, koprovka. Mnam, omg.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GREAT_R: kamarad s rodinou v zahranici se musel naoko ozenit s kamaradkou jinak by pro nej regulerne dojelo komando. matka mu co pul roku posilala katalog holek z okoli, at jednu zaskrtne a ona vsechno dohodne. diky tomu jsem zjistil ze je to v cechach jeste v pohode.
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    MICHELLEDANIELS: asi jak ktery, kdyz neni sprcha, tak ze me lepsi nez nic
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MIKE_HEKTIK: Tak to je na prdel to nejhorší snad :))
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    MLIKARNA: true dat. a priznam se, ze od doby pred par lety, co jsem po 16h sichte na setu v 35 stupnich chytil paradniho vlka, neopoustim domov bez baby wipes
    DMAG
    DMAG --- ---
    TRISSIE: same here, jen nejsem holka :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    v hloubi genů jsem furt holka z moravského gruntu a lány zralého obilí rezonují s něčím hluboko v mojí duši - "všechno je v pořádku, budou plné stodoly, nebude hlad"... a taky na jaře ožívám s prvními zelenými lístky a na podzim, když je sklizeno, se začínám bát, jestli vydržíme.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MISSDNB mě dráždí k tomu abych začla opět cvičit :D nu dobráá
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    MLIKARNA: Vždycky mám mega radost, když se povede "čistá práce".
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MLIKARNA: Flaška se sportovním uzávěrem to jistí.
    Taky mi začíná vadit utírání prdelky. Už aby se mimino naučilo na nočník.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Nesnáším utírání prdele, je to nechutný, nehygienický a neefektivní a vadí mi srat někde, kde není sprška nebo bidet...v tomhle sme sto let za opicema...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Právě jsem měl jeden z těch nepříjených hovorů s matkou... Jaké si prý kladu cíle? A že bych měl mít vlastní bydlení, ženu a děti... au au au au au au au
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TRISSIE: Replace "  " -> " " a opakovat dokud to neco dela :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    lidem, kteří formátují texty mezerníkem, přeju opravdu ošklivé věci.
    teda pokud po nich mám ty texty revidovat, jinak ať si mezerníkují klidně tak dlouho, až jim z toho upadnou palce.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MUZA: Právě jsi mi připomněla, že z rodiny už mám živého jenom tatysa, se kterym jsem teď půl hodiny kecal po telefonu a ještě mi jako bonus vysvětlil jednu pokročilou kytarovou techniku.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Prave mi doslo, ze z rodiny nemam vlastne uz nikoho opravdu blizkeho, kdo by na me opravdu myslel... Jen neterinka, ale ta je az ve skotsku... Je mi z toho nak smutno...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Někdy jsem tak líný, že si musím udělat motivaci pomocí kusu papíru, na který si napíšu všechny pracovní i osobní úkoly, před ně dám "checkbox" a něco si zakážu (obvykle prokrastinační záležitosti), dokud to všechno není splněné.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Ladím na WC toaleťák, vonný difuzér a čistič na toalety do barvy a vůně. Teď máme všechno levandulové :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam