• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Právě jsem měl jeden z těch nepříjených hovorů s matkou... Jaké si prý kladu cíle? A že bych měl mít vlastní bydlení, ženu a děti... au au au au au au au
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    TRISSIE: Replace "  " -> " " a opakovat dokud to neco dela :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    lidem, kteří formátují texty mezerníkem, přeju opravdu ošklivé věci.
    teda pokud po nich mám ty texty revidovat, jinak ať si mezerníkují klidně tak dlouho, až jim z toho upadnou palce.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MUZA: Právě jsi mi připomněla, že z rodiny už mám živého jenom tatysa, se kterym jsem teď půl hodiny kecal po telefonu a ještě mi jako bonus vysvětlil jednu pokročilou kytarovou techniku.
    MUZA
    MUZA --- ---
    Prave mi doslo, ze z rodiny nemam vlastne uz nikoho opravdu blizkeho, kdo by na me opravdu myslel... Jen neterinka, ale ta je az ve skotsku... Je mi z toho nak smutno...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Někdy jsem tak líný, že si musím udělat motivaci pomocí kusu papíru, na který si napíšu všechny pracovní i osobní úkoly, před ně dám "checkbox" a něco si zakážu (obvykle prokrastinační záležitosti), dokud to všechno není splněné.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Ladím na WC toaleťák, vonný difuzér a čistič na toalety do barvy a vůně. Teď máme všechno levandulové :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nedávno jsem se smála, že někdo kontroluje v obchodě, jestli nekupuje otevřené mléko. No... tak já zásadně kontroluju vajíčka, jestli nejsou ťuklá nebo přilepená k obalu.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Miluju Mycelium, ta kniha je tak návyková jako Pětice posvátných drog samotná. Je to tak intenzivní, že s někým mluvit o Myceliu je pro mě děsný utrpení, když třeba zjistím, že někdo něco interpretuje jinak než já, tak vnitřně se cejtím poněkud nenaložená. Málokdy se najde taková kniha, ze který bych byla tak nadšená.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A tohle sem též patří.

    [BURKHAR @ Zjištění]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dneska jsem omylem zašlápl šneka. :(
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CLOWNZEPPA: fascinujici.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    AMANT: Spíš moc velkè lpění a urputnost to tak nějak odrazuje…tím nemyslim být uplně pasivní, ale zase ani ne moc hledající až zaseklý. Nu balanc je um ve všem…
    AMANT
    AMANT --- ---
    CLOWNZEPPA: neasi. protoze se nesnazis a je te Tomu lito.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    SARAJ: Kazdý to má trochu jinde, ale určitě tam má být v popředí souzvuk duší především a těl jak by smet. Čím míň hledáš. Tim víc to hledá ono Tebe…
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    CLOWNZEPPA: a jak vypada to prave neco?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ADELHAIDA: Spíš nefalšovaná láska oplzlá. Tak aspoň, že něco funguje. Ono je vcelku v kurzu, že spolu jsou lidè, co se nemilují. A lá pragmatismus a nechuť k něčemu opravdovèmu na nule rulezz. Každopádně kvalitní šuk je samo sebou důležitý. Ale proti gustu a zkušenosti nepřenosnè nekritizuju. Spíš tak podotýkám…
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Nelíbila se mi Husitská trilogie. Sapkowskiho mám fakt ráda, ale tohle bylo vyloženě utrpení číst! Hlavní hrdina byl kretén od začátku až do konce, a jen jedna postava byla aspoň trochu zajímavá, přičemž nedostala moc prostoru. Jinak jedno klišé vedle druhýho, dobrý nápady nerozvinutý, bleh.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nevejdu se do bundy, kterou jsem nosila do porodu.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Nesnášim,když mi kdokoli říká těhule či těhulko a nechápu,jak může někdo mít tu drzost a sáhnout mi na břicho.Obecně mi vadí, když se mě dotkne někdo jiný než manžel a pár vyvolených..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam