• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když se vysmrkám, kouknu se do kapesníku. Nevím, co očekávám, rozhodně ne obraz Mony Lisy. Když je někdo v dohledu, ovládnu se, to jo, ale mám nutkání.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Už dva dny poslouchám jeden song furt dokola a ještě to asi chvilku potrvá :D
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    nerada spím v cizích spacácích :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Nelíběj se mi hodinky od Applu. Funkčně bych je i bral, jsem fanoušek Apple věciček od G3 stroje, ale prostě mi přijdou všechny ty kombinace barev, velikostí a tahů jednoduše jak z devadesátek od Vietnamců. Prostě hnusný no.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Libil se mi film Waterloo po česku
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Od toho mít milence mě odrazuje hlavně to, že se do mě prostě časem zamilujou.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Považuji za vážný vztah i jeden, který trval jen opravdu několik málo dní, ale byl tak důležitý a formativním, že o tom nejde mluvit jak o nějakém hookupu nebo něčem nezávazném.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    DA_NIELA: Posta je zazrak, kamo, zazrak. O 24 h pozdeji PLOP! a balicek je za plotem. Hmmm...
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    ATELIER: tyhle příběhy nás přestaly zajímat už v srpnu
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Ostatně...

    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Su blbá a naivní. Poprosila jsem kurýra, aby hodil zásilku za plot. V systému doručeno, balík nikde :( Jen počkej, bobíku, karma tě dožene ...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jsem závislá na kofeinu.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Usnula jsem dneska ve fitku :E
    MONROE
    MONROE --- ---
    Miluju vuni dezinfekce.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Vždycky když dostanu květiny ( dostávám je ráda), hlavou mi proletí infantilní vtip o nepřítomnosti vázy v domácnosti.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Během jediného dne se mi podařilo několikrát zkomplikovat cestu z letiště dom.
    Když jsme v sobotu skončili na ostravském letiši místo brněnském (protože to cestovka podělala a do Brna už nesehnala lístky), měli jsme čekat na odvoz, van, který odvážel ještě jednu rodinku, do Studénky, abychom se dostali dom - já do Brna, táta do Uno. Van měl ale hodinu a půl zpoždění. Chtěli jsme se tam zkusit dostat pomocí místní MHD, ale google mapy a idos ukazovaly neuvěřitelný věci. Vyrazili jsme na zastávku Sedlnice vlakové nádraží a doufali, že tam bude vlakové nádraží. Nebylo. Bylo asi 2 kilometry po silnici. Vyrazili jsme a asi po 400m jsme ubrousili kolečko u 22kg kufru. Tlačili jsme ho asi kilometr, vlak ze Sedlnic nám dávno ujel, museli jsme volat taxi a jeto do té Studénky. Vlak do Brna jel za 5 minut. Sedl jsem do něj a tatu nechal na nádraží. Ve vlaku jsem zjistil, že mám tatovu tašku jednu (protože někteří lidé musí mít brašnu přes rameno, ledvinku a batoh...), ve které měl ale klíče od auta a od bytu. Musel za mnou do Brna dalším vlakem. Ten den byl peklo.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Přiznám se, že se dost často bavím auditkem “co vás sere”
    Třeba predstava, jak bezdomovec hází po Moody odpadky a pak ji podrazí nohy (v mě představě jí u toho ještě doběhne a podrazí nohy), mi bude dělat hezky den ještě dlouho.

    (Btw, přišlo by mi to vtipný, i kdyby se to stalo mně)
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že mě čím dál míň baví někomu něco vysvětlovat. Je to protě tak a tečka.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když ke mně někdo přijde s nějakým názorem na mou osobu, tak to nerozmlouvám, potvrdím.
    Doufal jsem, že máš smysl pro humor. > Jak vidíš, nemám.
    Prý jsi docela protivná. > Už to tak bude.
    Slyšel jsem, že se s tebou nedá bavit. > Nedá.
    Kdo jsem já, abych lidem něco rozmlouvala?
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Skoro do všech (nesladkých) jídel dávám kmín.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam