• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JONY
    JONY --- ---
    našel jsem si guilty pleasure v postbrexitovém Daily Mailu :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Ve mně někde hluboko byla část jménem Strach.
    Pekelnej strach, že mě nepřijmou, nepotřebují, považují za hroznou, opustí atd.
    Tahleta část se vždy spojila s ostatníma a pracovala proti mně.
    Mluvila o mně ve třetí osobě. "Stejně je hrozná, k ničemu, nechyběla by nám, nehledali bychom ji, kdyby se ztratila... Namluv jí cokoli a uvidíš, ona bude souhlasit. Můžeš ji seřvat, znovu přijde. Můžeš jí ublížit, bude se snažit víc. Je k ničemu! Nezaslouží si nic hezkýho. Jen se na ni podívej..."

    Jenže už tam vevnitř není. Bylo to neudržitelné. Celé se to rozpadlo, přeskládalo se to a tahleta část se nezačlenila do nového celku. Nepotřebuju ji. Nechci ji. Nemám pro ni už nadále místo a ani využití.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Někde ve mně hluboko je ukryta část, která tak nějak ví, že jsem nepřijatelná. A ta mi způsobuje, že na sebe přivolám situace, které mě o tom zas a znovu přesvědčí. Nevím, co s ní. Tak nějak jí totiž věřím. Že má pravdu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    líbí se mi jméno firmy ByteDance (která je čínská a vyrábí TikTok)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREAT_R: No tak to už ne, tady že radši zastavím.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SALVATOR: Myslím si, že Pekarová-Adamová a Richterová budou ultimate female combo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Líbí se mi Pekarová-Adamová.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADAMIRA: v Dragon Ball Xenoverse
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    A ta Xena byla teda v jakým sci-fi?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: Vpoho... Ale fakt je, že se s tím fenoménem, kdy lidi neznají to nejpopulárnější a nejprofláknutější z hudby a z filmu. A korunujou to tím, že na sebe poví, že mají jednoho interpreta nebo jeden film, který si pouští pořád dokola a ignorují cokoliv ostatního. A je to škoda... To už mám radši mamčino filmové diváctví - mamka záměrně vyhledává smutné a zamilované filmy a pláče u nich.
    DMAG
    DMAG --- ---
    GREAT_R: přiznávám se, že rád trolím fanoušky Star Treku a Star Wars. Já jsem Groot. ;)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    AMANT: pro me je Xena posledni model Liazky co byl vyrobenej
    AMANT
    AMANT --- ---
    MONROE: Xena ale stejne neni scifi
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GREAT_R: Pane, byl jste kvalitně vytrollen.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: no... Já Marvel taky nemám rád, ale aspoň jsem to viděl.
    DMAG
    DMAG --- ---
    GREAT_R: to nevadí, tak třeba takovej ten dřevostrom. Ten je taky trapnej.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: spock tsm není vůbec
    DMAG
    DMAG --- ---
    INDIAN: No ono víc než sci-fi, je to ptákovina. Nikdy mě to nezaujalo, a Spock je trapnej.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: mluvím o těch, kterým se dnes říká epizoda iv. Je to klasická pohádka, kde dobro vítězí nad zlem, kde chudý klučina vysvobodí princeznu. Co do scifi to není moc komplikované.

    This goes further. Já taky neviděl Casablancu, ale mám to v plánu. Stejně tak se zatím vyhýbám třeba opeře a poezii. Ale už jsem se setkal s lidmi, jejichž znalost filmu by se dala popsat slovy "neviděl jsem nikdy žádný film krom Slunce, seno, jahody, který si pouštím stále dokola". Já si myslím, že člověk by měl být trochu aktivní divák a snažit se občas se kouknout na něco nového. Krom toho některé filmy udávají tón určitého období. Pretty woman je early 90s, Titanic je late 90s. Je škoda to úplně neznat. Oproti třeba čtení je film úplně časově nenáročný.
    MONROE
    MONROE --- ---
    GREAT_R: Taky jsem barbar, ale Xenu jsem nahodou videla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam