• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DMAG: spock tsm není vůbec
    DMAG
    DMAG --- ---
    INDIAN: No ono víc než sci-fi, je to ptákovina. Nikdy mě to nezaujalo, a Spock je trapnej.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    INDIAN: mluvím o těch, kterým se dnes říká epizoda iv. Je to klasická pohádka, kde dobro vítězí nad zlem, kde chudý klučina vysvobodí princeznu. Co do scifi to není moc komplikované.

    This goes further. Já taky neviděl Casablancu, ale mám to v plánu. Stejně tak se zatím vyhýbám třeba opeře a poezii. Ale už jsem se setkal s lidmi, jejichž znalost filmu by se dala popsat slovy "neviděl jsem nikdy žádný film krom Slunce, seno, jahody, který si pouštím stále dokola". Já si myslím, že člověk by měl být trochu aktivní divák a snažit se občas se kouknout na něco nového. Krom toho některé filmy udávají tón určitého období. Pretty woman je early 90s, Titanic je late 90s. Je škoda to úplně neznat. Oproti třeba čtení je film úplně časově nenáročný.
    MONROE
    MONROE --- ---
    GREAT_R: Taky jsem barbar, ale Xenu jsem nahodou videla.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: jsem barbar - teda vod hvezdnejch valek sem nakej jeden dil videl, ale nak sem to nepochopil jako vsecky vesmirny sci-fi
    MONROE
    MONROE --- ---
    Verim v paranormalni jevy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dnes mě popudilo, když mi někdo (kdo mě přitahuje) řekl, že neviděl Hvězdný války. Ty nejstarší... Přijde mi to jako barbarství. 90s kid... Boha, kde byl celé devadesátky? Co ještě neviděl? Terminátory? Xenu? Tyhle příběhy nás formovaly víc, než Božena Němcová.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Fyzicky mě přitahuje můj klient.
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    Stava se mi, ze si treba mesic neostriham nehty na nohou, pac si sundam cocky driv, nez ponozky, a nasadim ponozky driv nez cocky, takze tam na ty nohy nikdy nevidim (5.5 na dalku).
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Když někde vidim někoho s kým jsem několik let nemluvila, tak velmi často se k němu nehlásím a doufám, že si mě nevšimne, abych se vyhnula tý klasický konverzaci o tom jak se mám a co a jak. Nesnaším, když se mě na to někdo ptá, mám se konstantně dobře a nemám k tomu co říct dál.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MOODYCAT: Nikdy jsem s nikým nezačal randit jinak než pres online dating.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    V zivote jsem nebyla na rande typu vecere. Doslo mi to az ted. A jsem vlastne rada.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Sem velkej introvert a když sem mezi hodně lidma, potřebuju minimálně den na zotavení. Co už...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Neumím přijímat komplimenty. Už jsem se je naučila nerozmlouvat a nevyvracet (většinou). Ale "ok" nebo "dík" taky obvykle nevypadá jako kýžená reakce. Tak já teda nevím...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    AAHHWISEGUY: V pohodě, první svatba, na které jsem byl, byla ta moje. Kterou jsem i spoluorganizoval, takže když jsem o několik let později byl na jiné svatbě, nestačil jsem se divit, jak to taky může vypadat. Je to vlastně velká výhoda.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Asi tak 30 tiktoků, co sleduju má onlyfans... Socka pro třináctiletý, říkali...
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: presneeeee! 😁😁😁👍
    AMANT
    AMANT --- ---
    TOOMIX: to chce repliku tohohle:
    https://i.imgur.com/rv1P786.jpg
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MUZA: Hele teď už se mi to nedaří najít, ale když jsem si před hodně lety kupoval DVD s remasterovanou verzí seriálu, tak je tam měli. asi to bude chtít sledovat zda se někde nevyloupnou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam