• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    DMAG
    DMAG --- ---
    MUZA: Muhaha, kde ty časy jsou, nemusel jsem mít vyfouknutý kola na kočárku, páč právě ty nákupy udělaly své tak nějak samy o sobě, lol.
    MUZA
    MUZA --- ---
    ACKO: a ja si celou dobu pochvaluju jak super jezdi 🤦🤣 prumer mam cca 17tis kroku denne a to, co obcas narvu do kocaru za nakup, je nekdy pekna haluz... Kopcu tu mame nak vic... Pak nemam byt vecer mrtva 😁
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: :D ovsem ne zamerne 💪😁
    ACKO
    ACKO --- ---
    MUZA: teda ty musíš mít svaly, já jsem takhle jednou rvala kočár do kopce, když měl polovyfoukly kola a hned jsem řekla mladejm, at to koukaj dát do pořádku, ze s tímhle už nejedu nikdy.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MUZA: jsi neměla čas na posilovnu, tak sis ji udělal z kočárku? :))
    MUZA
    MUZA --- ---
    VENDULKA: upe v poho 😁
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRISSIE: my prazaci, pres veskere pomluvy, jake se o mas rikaji, vino do tasek nelejeme!:P
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MUZA: a co na to dítě?
    MUZA
    MUZA --- ---
    Strasne se stydim... Ale asi jsem 3/4 roku jezdila s kocarkem, ktery nemel nafoukle duse v zadnich kolech 🤦🤦🤦🤣
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    AMANT: tím chceš říct, že není obvyklé mít speciální obaly na různé velikosti dárkových tašek, aby se člověk nemusel prohrabávat všema, když potřebuje, vím já, tašku na víno? :-)
    MUZA
    MUZA --- ---
    Ze mam v pizzerii vzdycky chut si objednat... jen... krabici na pizzu 🤦
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    ..ze neumím zpívat, ikdyz dohromady zpívám moc rád..tak vždycky jen osamote..koupelna..v duchu..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: nyx je roaming, to není tak zlé
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: tady?:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Často se mi stává, že bych měl být na víc místech zároveň a nakonec vždycky skončím v tom nejblbším z nich.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    šla jsem ve svátek do práce a nic tu nedělám
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vzdycky kdyz si nejaka moje kamaradka zmeni po svatbe jmeno, zacnu ji povazovat za ztracenou dusi.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nedorostla mi ctverka zubu nahore, moc se za to stydim a jeste vic se bojim zubare.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    tasku na igelitky a pytliky mam na chate a to ciste ze zvyku, protoze se to u nas ve familii delalo odjakziva z ciste pragmatickych duvodu, naka uvedomnela ekologie nam byla uprimne u (_!_) a vsadim se ze sme suma sumarum porad ekologictejsi nez kdejakej frikulin :P

    doma bouzel ne, moje zena je prave ten progresivistickej frikulin a schranuje max. darkovy tasticky pro ktery zas pochopeni nemam ja - spada to do stejny mnoziny zbytecnosti, viz INDIAN ... proste kdyz mi chce dat nekdo flasku, tak ji nemusi jak kokot drzet za 2 spagaty v naky kartonovy parodii s nakym teplym motivem - nemusi se stydet a muze mi ji dat rovnou z ruky do ruky kurva ne !?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: já to měla dřív v šuplíku, ale teď na to šuplík volný nemám :) Jinak tašku na na dárkové tašky mám taky a tašku na tašky u koše.
    Já se tomu paradoxu vždy smála i v obchode, když se prodavačka zeptá, jestli na tu kabelku chci tašku (tašku na tašku) :))
    AMANT
    AMANT --- ---
    ADELHAIDA: tak kdyz jsme v tech Priznani, tasku na darkove tasticky mam teda taky uz no:))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam