• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: nyx je roaming, to není tak zlé
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: tady?:))
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Často se mi stává, že bych měl být na víc místech zároveň a nakonec vždycky skončím v tom nejblbším z nich.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    šla jsem ve svátek do práce a nic tu nedělám
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vzdycky kdyz si nejaka moje kamaradka zmeni po svatbe jmeno, zacnu ji povazovat za ztracenou dusi.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nedorostla mi ctverka zubu nahore, moc se za to stydim a jeste vic se bojim zubare.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    tasku na igelitky a pytliky mam na chate a to ciste ze zvyku, protoze se to u nas ve familii delalo odjakziva z ciste pragmatickych duvodu, naka uvedomnela ekologie nam byla uprimne u (_!_) a vsadim se ze sme suma sumarum porad ekologictejsi nez kdejakej frikulin :P

    doma bouzel ne, moje zena je prave ten progresivistickej frikulin a schranuje max. darkovy tasticky pro ktery zas pochopeni nemam ja - spada to do stejny mnoziny zbytecnosti, viz INDIAN ... proste kdyz mi chce dat nekdo flasku, tak ji nemusi jak kokot drzet za 2 spagaty v naky kartonovy parodii s nakym teplym motivem - nemusi se stydet a muze mi ji dat rovnou z ruky do ruky kurva ne !?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: já to měla dřív v šuplíku, ale teď na to šuplík volný nemám :) Jinak tašku na na dárkové tašky mám taky a tašku na tašky u koše.
    Já se tomu paradoxu vždy smála i v obchode, když se prodavačka zeptá, jestli na tu kabelku chci tašku (tašku na tašku) :))
    AMANT
    AMANT --- ---
    ADELHAIDA: tak kdyz jsme v tech Priznani, tasku na darkove tasticky mam teda taky uz no:))))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    AMANT: To ani ne, mám to ve skříňce s odpadkovým košem. Ale připomněl jsi mi ještě tašku na dárkové taštičky (a tašku na pentličky) :-)
    MICHELLEDANIELS: To není vegetí, to je environmentálně proaktivní:-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: :)) děkuji za morální podporu
    AMANT
    AMANT --- ---
    ADELHAIDA: tak to je na masli! Urcite je taky nekde mas roztrideny a srovnany a smotany jinejma maslema:)))
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Eh... mám doma tašku na jetý igelitky, tašku na hezký igelitky, tašku na papírový tašky a tašku na jiný tašky.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Že jsem dnes volal na tři oficiální místa, než mi došlo, že je svátek.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Z videí, kde se zkracujou koním a kravám kopyta mi bylo špatně. Teď je to ale můj guilty pleasure.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jizv mi prijdou sexy. Asi ze je to takovej clovek s pribehem. Jsem erotickej hipstr.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Mám doma to nejvíc vegetí, tašku na tašky.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Fakt mám rád němčinu. Líbí se mi jeji zvuk a strukturovanost.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Sem úchylná na zmrzliny. Jakmile uvidím nějakou zajímavou příchuť nebo osvědčenou klasiku, musím ji mít. Takže mám jednu přihrádku v mrazáku totálně přecpanou zmrzlinama. A dneska sem co? Koupila pistáciovou od Groma.
    AMANT
    AMANT --- ---
    LORD_DE_SEIS: schranovani dat
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Na chalupe nemame televizi, internet je tu jen edge na mobilu v loznici v patre a v obyvaku u okna, a je to super!
    Vcera jsme s deckama tri hodiny hrali zoliky, dneska si vsichni ctou... jen je teda blby, ze skrzeva ten neexistujici internet ja zitra musim v sest rano vyrazit nach Prag do prace a odpoledne za nima zpatky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam