• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    ADAMIRA: Losování proběhlo z prebranych lístků,tak snad jo:)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Podruhý nebo potřetí v životě jsem byl volit. Ten zmetek už na tý pozici prostě nemůže setrvávat.
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    GREAT_R: minulé volby mě škrtla volební komise omylem, místo matky (jsme tam hned pod sebou) a nechtěli mě nechat volit. Hrozně nepříjemný.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LENCADLO: A vyhrála jsi?
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Losovala jsem volební lístek
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GLOBALISTA: jo sorry myslel jsem že je vázanej na místo a on se odevzdává - sorry :)
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    ADAMIRA: proč ne? vždyť měl voličský průkaz
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GREAT_R: tak to je hodně špatný, tě vůbec neměli nechat volit :/
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADAMIRA: To mohly být předminulé sněmovní volby
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GREAT_R: což je teda hodně špatný, kdy to bylo proboha? jakože PO revoluci???
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Jednou jsem si vyal voličský průkaz, ale nakonec jsem skončil v té stejné místnosti, kde jsem měl volit původně. Tam ze mě ale byli úplně v prdeli, protože v jejich seznamu jsem byl vyškrtlý. Asi 5 minut přemýšleli, než mě nechali odvolit.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    1KA: kdyz jsem si nedavno uklizel stul, dvera si vsimla ze na zemi jsou moje vysvedceni..
    "je tati, muzu se podivat?"
    v tom se u nas se sonickym treskem zhmotnila zena, rychle zacenzurovala... a moje vysvedceni od pate tridy dal nejak zahadne zmizela.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes jsem podruhé použil DI. Nedělám to rád, ale někteří místní borci jsou moc.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Líbil se mi film Bábovky.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MONROE: Chápu. Karel, moje neteř, ta nemá ráda, když jí říkáme Verčo.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim kdyz mi nekdo rika Lucko.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MLIKARNA: Jindriska 16, Praha 1, 11150... diky ☀️
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    INDIAN: díky za názor, klíčenku pošlu kam? :-*
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MLIKARNA: sem laxni k jakejmkoli volbam uz delsi dobu a je mi absolutne u (_!_) jak dopadnou ... mam svejch starosti dost a to posledni co bych resil je to jestli bude na tom a tom postu X nebo Y.
    k tvymu prispevku bych jenom poznamenal, ze sem tak slunickovej, ze by me fackovala hanba za to ze bych systematicky oznacoval za dementa kazdyho kdo ma jinej nazor nez ja :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Nemůžu spát protože myslím na ty statisíce až miliony dementnich spoluobčanů s volebním právem a přístupem k internetu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam