• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    FRK_R23: Já nepopírám to, že uškodil, a hodně, a ze spousty toho, co udělal, mi bylo fyzicky blbě. Vím o kauzách dost a na jeho osobnost nemám žádný sluníčkový názor. Jen to prostě beru tak, že je to člověk a teď už je dost pravděpodobně v bezvědomí nebo možná už vůbec není živej a že lidský tělo nemá bejt figurkou ve hrách nějakejch postrkovačů provázků, ať už v tom těle byl předtím kdokoliv.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FAIRIELLA: V pořádku. Já tuhle kreaturu nenávidím už tak dlouho, že se těším na svět bez něj. Nikdo jinej, s čestnou výjimkou Kikiny, tuhle zemi tak nezkurvil jako on. Doporučuju ti přečíst si něco o kauze Olovo, protože to je absolutní dno. Žádnej takovej hajzl si můj soucit nezaslouží.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    DMAG: Dík za vysvětlení principů lidského chování, bez tebe by mě jistě nic takového ani nenapadlo. :D Nemám soucit jen k lidem, kteří ho mají ke mně, není to výměnnej obchod.
    DMAG
    DMAG --- ---
    FAIRIELLA: a přesně tato lidská bytost, by se na tebe vysrala, i kdyby jsi visela nad propasti. Tento zmrd by ti ještě rád povolil prsty na laně. Je to lidská bytost, ale také je to vlastizrádnej ksindl, lhář, a rozvratitel morálky tohoto národa.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    FRK_R23: Lidi nedostávají jen to, na co mají nárok, skoro bych řekla, že je to většinou dost jinak. Však jsem to dala právě sem, do přiznání, vím, že je to unpopular opinion a nic, s čím by se každý ztotožňoval. Je mi jedno, na co kdo má nárok, lítost si přichází a odchází sama, jak chce, jako jakýkoli jiný emoce, ať už ti to přijde fér nebo ne. To nemá co dělat s tím, jaký názor na Zemana mám.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FAIRIELLA: Přesně. Tahle karikatura člověka nemá nárok ani na minimum úcty, soucitu nebo empatie.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    FRK_R23: Asi nevíš, jací lidi jsou, když toto soudíš. „Lidská bytost“ není něco víc, něco lepšího, než všechno ostatní, co je živý. Prostě je to člověk.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FAIRIELLA: Není. Asi si posledních bratru 23 let nedávala pozor.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    FRK_R23: Je to lidská bytost.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FAIRIELLA: Jen ať trpí, kurva toxická. Královsky se bavím.

    Pokud bys snad trpěla iluzí, že Zeman je lidská bytost, tak věž že nikoliv.
    DMAG
    DMAG --- ---
    FAIRIELLA: mě ne.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Je mi teď poslední dobou hodně líto Miloše Zemana.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DOUPLE: tam toho je:D mno dobre, promyslim to.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    SARAJ: žena se mi zle vysmála, že mám zásadní kulturní mezery, a že to je na netflixu na dvě kliknutí :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DOUPLE: a jak? Ja se k tomu mozna dokopu:D
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Dneska jsem poprvy videl Back to the future
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    víte, jak i po letech člověk přesně ví, kde byl a co dělal, když se Něco Důležitého stalo?
    tak já mám normálně pocit, že tohle je jeden z těch dní! :-)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Jsem to normálně ořvala, ty výsledky.. :-)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    ADAMIRA: Losování proběhlo z prebranych lístků,tak snad jo:)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Podruhý nebo potřetí v životě jsem byl volit. Ten zmetek už na tý pozici prostě nemůže setrvávat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam