• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznám, že dneska jsem byla opravdu mimo, když muži říkám na Plzeňský, že se hrozně divím, proč je to tam ucpaný, když je 13:40 v sobotu odpoledne, že už je to v tý Praze fakt hrozný ...
    A on říká "hm Miláčku ale ono je pondělí.. Už to říkáš podruhý, jsem si myslel, že jsem se přeslech.."
    Někam mi utekla sobota a neděle.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Že sem tu ještě nikdy nikomu nedala minus.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DAPHNEE: Ségra chtěla jednou překecat svého, ať dělá modela oblekům.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Přiznám se, že se mi poprvé v životě nechtělo od zubaře.. Takové charisma, to se jen tak nevidí :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Přiznám se, že mám toho nejlepšího muže na světě. :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    UNTOY: Mám útržkovitou vzpomínku, že jednou na mě jeden příbuzný na návštěvě na jeho statku, když mi bylo tak 5 let, namířil kravskej cecík a postříkal mě mlíkem...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem včera po pizze a velmi pozdním kině usnula v posteli oblečená i s kabelkou přes rameno poprvé až tak..
    Mužovi to prišlo naštěstí roztomilé ráno :)
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    LORD_DE_SEIS: To dělam taky za brečení :D a nejlepší jsou ti co to ženou do pošty s žádostí o vysvětlení :D
    vysvětlení + líbí, - nelíbí nebývá dostatečné :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Vždycky když tady vidim někoho fňukat, že dostal k nějakému příspěvku mínus, tak mu dám mínus...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když poslouchám Mou vlast, konkrétně Vltavu, tak nemůžu mluvit, protože bych se rozbrečla, jak je to krásný.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    _ANT_: Přidávám se do klubu. Je v tom trochu nutného plánování skrz pohyb průvodčího ve vlaku, ale na dlouhých cestách nutnost.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Hrozne rada kourim ve vlaku na zachodech.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Strasne me vysiraji lidi, co hazi rameny a chteli by zit v dome, kde se deje cokoliv paranormalniho.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    SALVATOR: Jsem uplne v klidu, protoze vim, ze mi nikdo cizi do talire nehrabne ;)
    Kazdopadne slusna socialni sonda, tady zase.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tvl taková kravina a vy to už čtvrtej den dřeníte?
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    ACIDQA: já to třeba myslela jako humor, navíc dost pochybuju, že bych v reálu byla natolik pohotová.
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    ACIDQA: Tak to je holt rozvíjení vymyšlené situace tak, aby tam byla nějaká pointa (jal to chápu), v takovém případě mi obraz vidličky v rozkroku přijde příhodnější než dumat nad tím, jestli je na rande roztomilý čórovat z talíře druhýmu :) Ten, kdo tohle téma vykopnul má asi těžko v úmyslu to realizovat - hypnoticky někomu neznámému uzmout sousto je taková filmová scénka. Člověka napadají ledasjaký podivnosti…zavolat v kostele uprostřed mše “kurva!” nebo na letišti “bomba!” ale samozřejmě to neudělá (touretťák to první asi jo :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    WEWERKA: pro mě je next level vrážet někomu vidličku do ruky, kopat ho do rozkroku a další projevy agrese, které se tu s plusíčky vypisovaly.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    D1RABBIT: Tohle není první, je to různě po netu, jsou z toho snad i jakože memy a tak.

    LOPIK: No tak celej život by to asi bylo extrém, ale o to mi nešlo. A po tak dlouhý době by člověku možná vadila i hromada jinejch věcí. A poslední sousto, to je taky jiná věc. Samý extrémy.

    MICHELLEDANIELS: Však neříkám, že to funguje i opačně. :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    JAMILLOS: každému chlapovi hned na začátku říkám, ať mi má jídlo nesahá, že vrčím a koušu. Kort, když mi sáhne do talíře, mám vše rozpocitane a on mi něco uzobne a pak mi to nevychází :D

    Ne, to je samozřejmě psáno s nadsázkou, ale nechápu, proč by cizí člověk měl zasahovat do mého osobního prostoru a už vůbec do talíře.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam