• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: klasika. doma v pet rano, level kybl-u-postele, dve hodiny jsem se od tri rano prochazel poetickou nocni grebovkou... ktera se na noc zamyka. ano, pres plot. hezky pekne, prase jedno.
    dalsi tridni sraz prosim zas az za dalsich dvscet let....
    zabijte me.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ja bych klido do hospody chodil, ale moji kamaradi zacinaj bejt jako ERRTU
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    je nacase si to priznat: uz zase si mi vubec do ty hospody nechce. zjevne uz jsem dosahl veku kdy me sere ze musim byt vecer jinde nez doma...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ...no my se teda jako k sobe po pul roce vratili, aktualne jsme spolu pres dvacet let a za chvilku jdu vyzvednout nasi dceru na gympl, ale nerad bych tim nekomu zkazil odpoledne, jako bych tu nebyl...
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: to je dobry, to moje mati se naopak na radu nejake moudre damy podruhe nerozvedla, ze jako kdyby neco, tak z toho muze bejt vdovsky duchod a pak po tom panovi splacela nekolik set tisic, pac jako formalni manzelka dostala exekuci na plat za jeho dluhy.
    1KA
    1KA --- ---
    Dneska jsem, jak mi bylo blbě, zaspala na teams meeting ve 13:30. V 13:45 mi někdo vola, tak jsem snad rychle zareagovala, přeladila se do aj a vymluvila se na špatný připojení. Ještě hodinu po telefonátu jdem netušila, co tlumocim, ale pan byl spokojený. 😂
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TRISSIE: Kamarádovi rodiče se vzali dvakrát, myslím, že ani napodruhé z toho myslím nebyl úplně šťastný vztah, ale pán pak umřel, tak z toho byl alespoň vdovský důchod :/
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: mam v rodine, návrat probehl pred pětadvaceti lety. Ona se rozvedla, jeji milenec ne, a skrz spolecny deti spolu trávili furt stejne tolik casu, ze se v tichosti zase vzali :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    BURKHAR: vlastně taky jeden par znam. Po půl roce se k sobě vrátili, protože zjistil, ze milenka za ztrátu rodiny nestojí a ta žena do toho šla s tím, že se ten chlap ve své podstatě stejně nezmění. Žena pak časem vazne onemocněla a to bylo asi největší probuzení, když malém přišla o život. Teď musím říct, ze po 20 letech manželství mají asi nejhezčí vztah.

    Ale tahle žena, u které jsem to zaslechla, pokračovala slovy “...no, tyden to dělal a teď už to zase nedela, tak já nevím...”
    Zřejmě očekávala, že se něco změní.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MICHELLEDANIELS: můžeš se s ním i podruhé rozejít. Ale ne, vážně, pokud lidi rozdělí nějaký okolnosti, který nemůžou ovlivnit (třeba Erasmus v Krakowě, potopení Titanicu, svatba s Dianou, výbuch Fukušimy, covid... ) a pak ty okolnosti najednou nejsou není od věci dát tomu druhou šanci.
    ACKO
    ACKO --- ---
    BURKHAR: taky jsem se k sobě vrátili a nebyli jsme šťastni :-), když k tomu rozchodu je vážný důvod, tak ty důvody fakt nevysublimují a za chvíli tu jsou zase
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Ve výjimečných případech ano. Jeden takový pár znám a jsou šťastní.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Když někde slyším “jsme se k sobě vrátili...” tak se oklepu a naběhne mi husí kůže.
    Vážně tohle má někdy happyend?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    AMANT: Myslel jsem, že jsem s kafem začal ve věku devíti let... čaj jsme ráno nepili a na kakao jsem byl starej, tak jsem začal s kávou...
    AMANT
    AMANT --- ---
    GREAT_R: nojo ale nektery lidi vstavaj treba jeste za svetla..
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám rád, když mluví Středula. Neřeším obsah, ale ten jeho kratkej zobak a tak.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Bohumil Kartous je neskutečně sexy
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TANKIE_: puerh, puerh, earl grey, puerh..
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Mám doma velké zásoby potravin. Cítím se tak bezpečně. A taky dřevo a drogerii. Jsem vlastně asi prepper :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TANKIE_: Jestli tohle vyřešíš, dej mi vědět... Kafe piju od devíti
    JANNE
    JANNE --- ---
    Řekla mi, že jsem moc hubená a jestli jsem v pohodě a mně to vyvolalo úsměv na tváři.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam