• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám rád, když mluví Středula. Neřeším obsah, ale ten jeho kratkej zobak a tak.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Bohumil Kartous je neskutečně sexy
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TANKIE_: puerh, puerh, earl grey, puerh..
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Mám doma velké zásoby potravin. Cítím se tak bezpečně. A taky dřevo a drogerii. Jsem vlastně asi prepper :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    TANKIE_: Jestli tohle vyřešíš, dej mi vědět... Kafe piju od devíti
    JANNE
    JANNE --- ---
    Řekla mi, že jsem moc hubená a jestli jsem v pohodě a mně to vyvolalo úsměv na tváři.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Musela jsem prestat pit kafe a snazim se sama sebe presvedcit o tom, ze caj je taky prima a je jich plno druhu, mas co prozkoumavat. Ne, neni to prima. Caj stoji za hovno, prevazne ve chvili, kdy mas chut na kafe.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznám se, že poslední dobou si ujíždím na dýni, řepě, pečený mrkvi a celeru, bylinkových čajích a medu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznám, že dneska jsem byla opravdu mimo, když muži říkám na Plzeňský, že se hrozně divím, proč je to tam ucpaný, když je 13:40 v sobotu odpoledne, že už je to v tý Praze fakt hrozný ...
    A on říká "hm Miláčku ale ono je pondělí.. Už to říkáš podruhý, jsem si myslel, že jsem se přeslech.."
    Někam mi utekla sobota a neděle.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Že sem tu ještě nikdy nikomu nedala minus.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DAPHNEE: Ségra chtěla jednou překecat svého, ať dělá modela oblekům.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Přiznám se, že se mi poprvé v životě nechtělo od zubaře.. Takové charisma, to se jen tak nevidí :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    Přiznám se, že mám toho nejlepšího muže na světě. :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    UNTOY: Mám útržkovitou vzpomínku, že jednou na mě jeden příbuzný na návštěvě na jeho statku, když mi bylo tak 5 let, namířil kravskej cecík a postříkal mě mlíkem...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem včera po pizze a velmi pozdním kině usnula v posteli oblečená i s kabelkou přes rameno poprvé až tak..
    Mužovi to prišlo naštěstí roztomilé ráno :)
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    LORD_DE_SEIS: To dělam taky za brečení :D a nejlepší jsou ti co to ženou do pošty s žádostí o vysvětlení :D
    vysvětlení + líbí, - nelíbí nebývá dostatečné :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Vždycky když tady vidim někoho fňukat, že dostal k nějakému příspěvku mínus, tak mu dám mínus...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Když poslouchám Mou vlast, konkrétně Vltavu, tak nemůžu mluvit, protože bych se rozbrečla, jak je to krásný.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    _ANT_: Přidávám se do klubu. Je v tom trochu nutného plánování skrz pohyb průvodčího ve vlaku, ale na dlouhých cestách nutnost.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Hrozne rada kourim ve vlaku na zachodech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam