• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Já dodnes nevím kdo vraždil v Orient Expressu.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Sleduju na Telegramu antivax skupiny, abych věděl, co zrovna frčí ve sdíleném psychotickém poli.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Kdyz davali v TV poprvy a minimalne jeste podruhy Pulp Fiction, byl pred tim povinnej, asi pulhodinovej uvod (Cz produkce) o nasili ve filmech.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: ja to mozna cet v nakym "vysvetlovacim" komentari, nebo jak to tenkrat davali poprve po revoluci v cesky televizi, tak z toho bylo skoro povstani a kazdej ten dil byl opatrenej vysvetlovaci diskusi nejakych historiku a komentatoru asi na 45-60 minut, tak si to mozna pamatuju odtamtud, ze to jako ma bejt Havel, mozna si to pamatuju spatne..a ze cituje jednoho z tech basniku, to si pamatuju taky z toho, to ja bych nepoznal, jen umim napsat ty jmena;))))
    MUZA
    MUZA --- ---
    MUZA: doprdele... Ne Ulehne, ale Prilehne :D

    Je videt, ze si to holt musim zopakovat hihihi
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: to myslim neni havel, ale jiny "klauni"... Jojo, recituje... Dobre ty!
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: to ma bejt Havel zejo? a strasne reakcionarssky tam recituje Villona nebo Baudelairea nebo tak neco..:)
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: a jeste kvituji, ze tam mel roli Cupak, zboznuju jeho hlas... Aaaach
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: tam je tech scen dost... Ale ja uz to mam nakoukany az nak moc... Treba kdyz redaktorka Konecna radi Danesovi "spisovateli" jak na tu jeho pritelkyni "musis ji umluvit, aby ti dala klice od bytu... A kdyz se vrati v noci po predstaveni utahana, co udela? Ulehne" :DD
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: me se libi jen par scen, treba jak prijedou do Berlina a tam je nakej ten vychodonemeckej estebak a spusti plynne cesky a pak to vysvetli "muj tata byl starej nemeckej bolsevik ze sudet":))
    ale Brzobohaty je padouch jak ma bejt, to se povedlo i dramaticky, ta linka s nim.
    MUZA
    MUZA --- ---
    INDIAN: ten serial mam fakt rada, teda krome dilu se svatbou, ten ignoruju :D jinak jak rikas, hudba super, herecky vykony velmi dobry, i ty realie jsou poucny... Jenze... Ja jsem schopna to jet porad dokola 🙈 a muj muz uz ma chudak zvukovou stopu naposlouchanou...

    GREAT_R: je to fajn!
    DMAG
    DMAG --- ---
    INDIAN: Když nesledovat Zemana (Majora) kvůli bolševickým nesmyslům, pak jednoznačně kvůli Liškovi. Vím, že to sem nepatří, ale co takhle jeho soundtrack k Malé mořské víle?
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MUZA: měl bych se na něj podívat konečně. Ideovej základ mi vadit nebude, budu spíš řešit celkovej thrill a detektivní zápletku
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    INDIAN: priznam se, ze me major zeman nebavil ani pred rokem 1989, ani po roce 1989. cisela z toho takova depresivni tizivost.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MUZA: Major Zeman je velmi kvalitni serial s uzasnym obsazenim spojeny s odpovidajicima hereckejma vykonama. Jeho kvalitu dopilovava genialni hudba Zdenka Lisky, kterej za me byl spolecne s francouzskym Vladimirem Cosmou nejlepsi filmovej skladatel vsech dob.
    Ten ideologickej ocas je nepodstatnej detail, kazda doba ma svoje povinny koleje
    MUZA
    MUZA --- ---
    Zase bych nejradsi sledovala majoea zemana dokola a dokola... Smarja, myslela jsem ze je to pryc...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy mám chuť během těchhle dramat zajít o patro níž, zazvonit a požádat pana souseda, aby se trošku zklidnil. Ale na realizaci něčeho takového jsem příliš velký srab.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MICHELLEDANIELS: jej, a nekoupí slečna třeba prsten, co jí vždy ukáže směr?

    ale to je to, co nedokážu.
    blbý je, že jim to nejde ani rozmluvit :/
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALVATOR: přiznám se, že s tebou absolutně soucitim. Bydlela jsem ve spolubydleni s osobou, která na nic nedokaze mít vlastní názor. Je schopna půl dne resit, jestli není blbé dat druhou fotku za den na IG nebo co si myslím, že si mysli její pes, když s nim mluví přes videohovor. Dokonce si nechala posílat výklad od nějakého maníka z druhé strany republiky, který jí ani nepotřeboval vidět a bez obav mu vyplazla 8K za výklad. Podle toho pak řídila svůj život.
    Neskutečně náročné žít s takovým člověkem a když něco podobného slyším, tak mi skáčou pupinky a dostávám tik.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nechápu, k čemu slouží VÁNOČNÍ SVETR a proč ho někdo každej rok kupuje znovu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam