• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MUZA: měl bych se na něj podívat konečně. Ideovej základ mi vadit nebude, budu spíš řešit celkovej thrill a detektivní zápletku
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MUZA: Major Zeman je velmi kvalitni serial s uzasnym obsazenim spojeny s odpovidajicima hereckejma vykonama. Jeho kvalitu dopilovava genialni hudba Zdenka Lisky, kterej za me byl spolecne s francouzskym Vladimirem Cosmou nejlepsi filmovej skladatel vsech dob.
    Ten ideologickej ocas je nepodstatnej detail, kazda doba ma svoje povinny koleje
    MUZA
    MUZA --- ---
    Zase bych nejradsi sledovala majoea zemana dokola a dokola... Smarja, myslela jsem ze je to pryc...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Někdy mám chuť během těchhle dramat zajít o patro níž, zazvonit a požádat pana souseda, aby se trošku zklidnil. Ale na realizaci něčeho takového jsem příliš velký srab.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MICHELLEDANIELS: jej, a nekoupí slečna třeba prsten, co jí vždy ukáže směr?

    ale to je to, co nedokážu.
    blbý je, že jim to nejde ani rozmluvit :/
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALVATOR: přiznám se, že s tebou absolutně soucitim. Bydlela jsem ve spolubydleni s osobou, která na nic nedokaze mít vlastní názor. Je schopna půl dne resit, jestli není blbé dat druhou fotku za den na IG nebo co si myslím, že si mysli její pes, když s nim mluví přes videohovor. Dokonce si nechala posílat výklad od nějakého maníka z druhé strany republiky, který jí ani nepotřeboval vidět a bez obav mu vyplazla 8K za výklad. Podle toho pak řídila svůj život.
    Neskutečně náročné žít s takovým člověkem a když něco podobného slyším, tak mi skáčou pupinky a dostávám tik.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Nechápu, k čemu slouží VÁNOČNÍ SVETR a proč ho někdo každej rok kupuje znovu.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SALVATOR: horoskopy a polohy Planet jsou pro starý, teď se manifestuje!
    MUZA
    MUZA --- ---
    Kdyz ctu "sanitka s havou statu..." moje predstavivost se rozjizdi na plny obratky... Auuu
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Chtěla bych zpátky do Fortalezy a chvílemi navždy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Spousta lidí nefandí avivážím... Ale můj svetr má vysokej huňatej límec, do kterýho se dá strčit celá hlava, a můžu bejt splavenej po sprintu za šalinou, ale ten límec prostě voní báječně.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Asi se mi líbí hudba Taylor Swift. No minimálně mi to hraje v hlavě a je to fajn. Kde to skončí?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Chtěl bych, aby naší prezidentkou byla Marie Šabacká.
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    MRTVEJ: tak tohle je ta moje holka jedna :o)
    hloupa ustrasena a zbabela ale jakmile cejti prevahu tak je vrazedna bezohledna a nemilosrdna :o)
    je to proste milacek :o)
    http://niklos.sweb.cz/DSC00710.JPG
    MUZA
    MUZA --- ---
    SALVATOR: tak me napada, ze astrolozky a kartarky by.mohly dost pomoct vakcinacni kampani
    MUZA
    MUZA --- ---
    SALVATOR: kdyz to nevyjde = mame svobodnou vuli zeaaaano :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: chces mi rict ze tu sazku tak v konjukture boucham cely ty roky zbytecne???
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Von byl ten úplněk...

    "V pátek 19. 11. 2021 v 9:57 nastává úplněk v Býku se zatměním Luny, kdy se na povrch dostává naše nevědomí, pocity a emoce, které přehlížíme, maskujeme anebo před nimiž se snažíme utéct."

    1KA
    1KA --- ---
    SALAMAN: vole! Přiznám se, ze horoskopy čtu většinou až ex post a hledám v nich to, co najít chci 😃. Beru to jako formu relaxu při náročné práci v automotive.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALVATOR: Musíš to nacítit!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    No, suma sumárum, přiznám se, že když někdo začne vo Marsech v opozici na Saturn, votáčej se mi voči v sloup tak, až se bojim, že mi někde vzadu za nima lupne a už to nepude zpátky.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    SALAMAN: To Forerův efekt úplně neni, ten funguje na velmi vágnim a zdánlivě sedícím popisu osobnosti nebo čehokoliv. Tohle je primitivní obrana popřením. Pokud je to něco, co Tvoje ego neustojí (mýlil jsem se, naznačovalo by to, že nejsem neomylný), tak to jednoduše vytěsní. Nebo by to taky znamenalo prohrát a to je taky pro některé neúnosný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam