• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ALESH
    ALESH --- ---
    NELLAS: kde neco takoveho tvrdim? :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: A jak ti slavné jméno zajistí vkus?
    ALESH
    ALESH --- ---
    SALVATOR: Sinatra a JFK asi nemeli vkus :D Ja rozhodne nejsem jeji fanousek, ale chapu ze jeji zivotni pribeh nekoho oslovi, nebo se v nem trochu najde - ten totiz zas tak tuctovej neni :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Musím říct, že sem nikdy nepochopil, co kdo vidí na Marilyn Monroe. Dokonce natolik, že si ji dá do ikonky a nicku. Pro mě to odjakživa byla na pohled sice celkem hezká, ale strašně tuctová a jinak veskrze nezajímavá osoba. Místní krasavice okresového formátu z nějaký díry na středozápadě. Prostě taková Norma Jeane.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    co se to se mnou deje? na woltu jsem nasel milovama jatra na cibulce s ryzi. objednal jsem si dvoje, ze si ty druhe dam k veceri. dojedl jsem ty prvni. deset minut sem se osival na zidli. a pak jako krejcik ve slavnostech snezenek jsem si rekl:
    "Hovno!"
    ... a sezral i ty druhy... cely...
    takhle rozezranej jsem byl snad jen v puberte.
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    Neumím si zavázat šálu
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BURKHAR: naprosto chapu. snad vnese trochu jasna informace ze meri 210cm a vazi 170kg a objem tlamy ma asi 20 litru :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ERRTU: Přiznám se, že tomu brčku nevěřím, to je nad kapacitu průtoku. Možná potravinářskou hadičku bych ti sežral, ale brčko ne. :)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Baví mě během Štědrého večera chodit ulicemi a nakukovat lidem do oken.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nikdy jsem neměla bramborový salát k štědrovečerní večeři.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BURKHAR: mas jeste co trenovat.
    tohle je cas naseho zpevaka ale on to dava brckem :)
    normalni pivo ma za 2.13.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Nejsem zas tak odvařená z včelích úlů (vosích hnízd) a je mi jedno, jak se jim říká.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Vyexuju půllitr piva za 6,66 vteřiny.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    INDIAN: To není žádné umění pít, když ti to chutná. Umění je přece pít, když ti to nechutná! :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Vzdycky jsem si rikal, jak nekdo muze bejt tak nenapaditej a jit k vanocum koupit na posledni chvili nejakej generickej darek.
    Po vsech tech desetiletich naprosto jedinecnych darku jsem vcera po praci zaskocil ke klenotnikovi o dve ulice dal a koupil pritelkyni prstynek z bilyho zlata se safirem, za deset minut jsem byl zase venku.
    A ani trochu se nestydim, tak.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ERRTU: Zase když už padla kráva, bylo by škoda, aby se dršťky zkazily. Když už uhlíková stopa, tak využít, co se dá.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    AMANT: .. a este komu smrdi rum, tomu smrdi prace!
    v tomhle sem rad, ze aspon tyhle pravidla maskulinity mam k dobru 8)
    AMANT
    AMANT --- ---
    ERRTU: tak samozrejme..zakladni stavebni jednotky organismu spravnyho chlapa se nejlip ziskavaj z rozemletych kravich zaludku.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MICHELLEDANIELS: doted si pamatuju hadku mamy s babickou, jeji tchyni, protoze babicka trvala na tom ze spravnej chlap jist drzkovou proste musi!
    ...kdyz tak o tom premyslim, tak musim priznat, ze jsem ji za to vlastne nikdy nepodekoval...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU: Kez by to tenkrát vzdaly i učitelky, když do kamarádky ve školce nutily mléko. Fakt, svačiny byly chuťovka, ale zase jsem si až do dospělosti pamatovala, že nemám dítěti nutit to, co mu nechutna.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    F1GURK4: Už to vím, právě jsem to dokoukal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam