• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dámy, vám dvěma možná určitá křehkost může scházet, ale osobní kouzlo IMO ne.
    ALESH
    ALESH --- ---
    NELLAS: kde neco takoveho tvrdim? :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: #metoo ale dá se s tim žít docela pohodlně.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Přiznávám se, chybí mi křehkost a osobní kouzlo.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Měla v sobě pořádný kus ženskosti. Nechci se nikoho dotknout....ale křehkost, něha a osobní kouzlo u větší části žen chybí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ALESH: Tak možná neměli, kdo ví. Ani pozice nebo sláva, stejně jako peníze ti vkus nekoupěj :-). Jako já věřím, že měla třeba nějaký osobní kouzlo, který z fotek a filmu nevynikne. Proto mám rozhodně na mysli, jak na mě působí z dostupnejch materiálů - fotek a filmovejch záznamů: jako naivní, tuctově pěkná, mírně omezená cuchtička.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ALESH: A jak ti slavné jméno zajistí vkus?
    ALESH
    ALESH --- ---
    SALVATOR: Sinatra a JFK asi nemeli vkus :D Ja rozhodne nejsem jeji fanousek, ale chapu ze jeji zivotni pribeh nekoho oslovi, nebo se v nem trochu najde - ten totiz zas tak tuctovej neni :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Musím říct, že sem nikdy nepochopil, co kdo vidí na Marilyn Monroe. Dokonce natolik, že si ji dá do ikonky a nicku. Pro mě to odjakživa byla na pohled sice celkem hezká, ale strašně tuctová a jinak veskrze nezajímavá osoba. Místní krasavice okresového formátu z nějaký díry na středozápadě. Prostě taková Norma Jeane.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    co se to se mnou deje? na woltu jsem nasel milovama jatra na cibulce s ryzi. objednal jsem si dvoje, ze si ty druhe dam k veceri. dojedl jsem ty prvni. deset minut sem se osival na zidli. a pak jako krejcik ve slavnostech snezenek jsem si rekl:
    "Hovno!"
    ... a sezral i ty druhy... cely...
    takhle rozezranej jsem byl snad jen v puberte.
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    Neumím si zavázat šálu
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BURKHAR: naprosto chapu. snad vnese trochu jasna informace ze meri 210cm a vazi 170kg a objem tlamy ma asi 20 litru :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    ERRTU: Přiznám se, že tomu brčku nevěřím, to je nad kapacitu průtoku. Možná potravinářskou hadičku bych ti sežral, ale brčko ne. :)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    Baví mě během Štědrého večera chodit ulicemi a nakukovat lidem do oken.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nikdy jsem neměla bramborový salát k štědrovečerní večeři.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BURKHAR: mas jeste co trenovat.
    tohle je cas naseho zpevaka ale on to dava brckem :)
    normalni pivo ma za 2.13.
    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    Nejsem zas tak odvařená z včelích úlů (vosích hnízd) a je mi jedno, jak se jim říká.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Vyexuju půllitr piva za 6,66 vteřiny.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    INDIAN: To není žádné umění pít, když ti to chutná. Umění je přece pít, když ti to nechutná! :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Vzdycky jsem si rikal, jak nekdo muze bejt tak nenapaditej a jit k vanocum koupit na posledni chvili nejakej generickej darek.
    Po vsech tech desetiletich naprosto jedinecnych darku jsem vcera po praci zaskocil ke klenotnikovi o dve ulice dal a koupil pritelkyni prstynek z bilyho zlata se safirem, za deset minut jsem byl zase venku.
    A ani trochu se nestydim, tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam