• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hltal jsem každou novou sérii Game Of Thrones, ale pořád jsem neviděl úplně poslední díl, protože jsem z toho závěru celé ságy byl hrozně otrávený
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    LOGO
    LOGO --- ---
    INDIAN: já jsem první reakci na 1ku napsal až poté, kdy jsem se přesvědčil, že tady diskuze mimo téma lze. Tzn jsem si dovolil něco napsat. Takže vodpal.
    A jestli ti můj post nevoní, protože jsi třeba jinýho politickýho vyznání, tak je mně to jedno, tzn vodpal znovu.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    dobry den, jsem tu spravne na diskuzi hovinky.cz ?
    LOGO
    LOGO --- ---
    GREAT_R: ono jde o způsob uvažování a ten je důležitej nehledě na to, kde se Estébák politicky zrovna nachází.
    LOGO
    LOGO --- ---
    1KA: to je dobře, že mají mlaďasi ten správnej, rozumnej názor na politiku. Hlavně ať chodí volit až budou moct a vedou k tomu i svoje kamarády.
    1KA
    1KA --- ---
    To mne pobavilo

    Mami, tys koupila zelí od Agrofertu!
    Jo? To ani nevím:)
    Miki, mama koupila zelí od Agrofertu, delej, vyblej to!
    Já tady nebudu podporovat nikoho, Diky komu nebudu mít zadnej důchod 😀
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Jsem se rozhodl, že dneska v práci něco pořádného dodělám. Nebudu si klást malé cíle. Když se budu snažit, teak to zvládnu. Motivace je půl úspěchu. A konečně složím tu 4x4 rubikovku.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    AMANT: :))) Možná si i koupim jeho poster "Ventolin in Water Lilies".
    AMANT
    AMANT --- ---
    IRINASH: tak aby ne, s takovym dobrym vkusem!:)
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    AMANT: Pro všechny mladance. :D
    AMANT
    AMANT --- ---
    IRINASH: tak to ses zájemc:)
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Mám ráda Ventolina.
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ja ne, zato js byla super cela zabahnena... Malej se uci chodit a obcas je treba ho poponest :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MUZA: nevím jak ty, ale já měla na Silvestra jarní kabatek už :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    MICHELLEDANIELS: jaro! Vzyvam jaro uz dva mesice 🙈😅😅
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nehrabu se v popelnicích, ale lidem, co to dělaj držím palce, ať tam najdou to, co tam hledaj, ať u toho nechytěj tetanus a ať se tím neotrávěj.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Já se teda přiznám, ze jsem vanoce měla vždy ráda. Když jsem byla malá, tak se už od Listopadu peklo cukroví, od te doby bylo porad v kuchyni zamlžené okno. V dáli za oknem byla lampa a vždy to působilo, jak kdyby tam svítilo vánoční prasatko (aspoň tak jsem si to jako malá představovala). Bylo to hodně rodine období, protože se na svátky sešla celá naše obří rodina, která je rozuteklá po cele ČR. Také hodně voňavé období... to cukroví, mandarinky... :)
    Teď když už jsem skoro velká a z rodiny nás je pár, tak na to ráda vzpomínám. Nikdy jsme nemeli super moderní darky, jako hračky, které zrovna frčí, většinou to bylo něco, co jsme potřebovali a měkouši. A tak se snazim, aby si dcera pamatovala svátky jako já, že je to doma hezky, voňavý, pečeme spolu cukroví (cukroví, ale nejím), máme volno a můžeme se valet ve vánočních pyžamech klidně cely den. Darky jsem omezila na 3ks a každý rok se strašně těšíme.
    Taky jsem se poučila od mé máti a rozhodne z ničeho nešílím, do obchodaku na svátky nelezu a darky i jídlo kupuji u málo obchodníků v klidu se svarakem v ruce.
    No, ale teď už se tesim na jaro, to se přiznám taky...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Až do svejch cca 13 let jsem si nedovedla představit, ani mě to nenapadlo, že by někdo mohl nemít rád Vánoce. A že by někdo mohl nemít rád svoje rodiče a že by rodiče mohli svejm dětem nějak vědomě ubližovat. Jako jo, věděla jsem, že je to možný, ale myslela jsem, že to se děje jen u rodičů kriminálníků a ne u mejch spolužáků doma. Byla jsem fakt šťastný dítě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam