• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    RAGNAROK: Ano. Je potřeba se vážit ne brzy po najezení/napití. To zkresluje výsledky a něktreré váhy jsou na to víc citlivé (co taky čekat od přístroje za pár stovek). Má to více požadavků, jak se vážit správně. Koneckonců bys k té váze měl mít návod a stačí si ho přečíst.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    ILIEN:
    Jsem to schvalne otestoval. Nejdriv jsem se zvazil, a pak si dal 2 piva a najednou jsem mel o 3 % vice tuku.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MUZA: sry ztlumim impulzy:))
    MUZA
    MUZA --- ---
    AMANT: me z tebe klepne :DDD
    AMANT
    AMANT --- ---
    a umej to i u lidi po amputaci koncetiny, nebo jsou tam pak nejaky vyrazny odchylky?
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    AAHHWISEGUY: Váhy, co tohle umí, tě jen neváží, ale posílají do těla velmi slabý elektrický impulz. Svaly, kosti a tuky mají jiný odpor a podle toho, to váha dopočítá.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    priznam se, ze nechapu jak mi muze digitalni vaha z pouhyho zadani vysky a zvazeni rict jaky mam v tele procentualni pomer vody, kosti, svalu a jaky by mel byt muj denni prijem kalorii...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Neustale kybicuju manzelku ze deti cpe sladkostma, ze to neni dobry pro jejich zdravi, zuby, stravovaci navyky, atp... a tak se behem prace z domova obetuju a pravidelne jim ty susenky a cokolady vyziram, aneb co bych pro svy deti neudelal zejo
    JERRYS
    JERRYS --- ---
    JAMILLOS: přiznám se, že teď mi ta znělka bude znít v hlavě celé dopoledne
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Taky Chip a Dale - zákon Há (ono tam bylo ještě "Jí", ale to už se překrývalo s dalším "Chip")!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RIMMSI: v jedný z těch koled se zpívá o čisté panně. Celé dětství jsem si myslel, že tam byla čistá vana.
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    Anebo tu vánoční

    "Narodil se Kristus Pán ve Selmese.."
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    A tu o smradlavým stájníkovi znáte?

    "... čpí tam podkoní a voní tymián..."
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PETEKKA: právě jsem asi vzbudil pulku baráku :D
    parta Hů překonala Mytéže o koňskou délku!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PETEKKA: Já přemýšlela, co v té trávě hrají za hru. Jestli člověče, šachy, nebo co...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MUZA: :D
    MUZA
    MUZA --- ---
    PETEKKA: bombaaa :DDD
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    MUZA: "skleniček pár a parta Hů z trávy...". Dlouho jsem nechápala, co je to za partu a co dělaj v trávě.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ERRTU: a tetřeva honzlovce už jsi taky rozklíčoval? 8)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MUZA: Mytéž je totiž bratr Ážmilid.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam