• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: My měli v práci Průšu Mk 3 a makalo to dobře. Včetně toho super IKEA boxu ze stolků kvůli držení teploty a monitorování kamerama, když to jelo přes noc.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    neznam
    ten úchyl?

    EvE
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: Průša?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SADSOUL: Potřebuju na nájem a žrádlo, nic jinýho nebylo a poslední dva jiný projekty dopadly katastrofálně (ne vinou nás, vývojářů), takže 8 měsíců práce v prdeli a bez zaplacení. To se někdy stává. Už se asi radši nechám zas někam zaměstnat na plnej úvazek, tohle volnonohářství nedávám, nemám moc schopnosti si vydupat předem jasný podmínky a tak nějak programově seru na papírování, což mě pak stojí tyhle nervíčky.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    blbcí, teď se musim priznat k tomu, ze nevim, na kterou diru nawarpit
    nedejbobe budu muset domu filamentem o hruza :D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MySQL
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    BURKHAR: Tvle jak se ti to stalo? Je málo práce? Když na pohovoru zazní PHP nebo SQL tak začnu urputně mávat a ustupovat vzad.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: Ty vole, sice od tří makám, protože mám úplně rozjebanej biorytmus z crunche, ale dopíjím čaj a dám si normálně taky škopka. Díky za inspiraci a tímto se přiznávám, že si po ránu dám normálně betelné lahváč, abych neměl nerva z debilního PHP.

    A přiznám se jestě, že řeknu komukoliv, kdo považuje PHP za programovací jazyk, že je vypatlaná tupá piča!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    dal jsem si pivo
    MUZA
    MUZA --- ---
    Cely den poletuju, vecer si konecne sednu, najim se... A nemuzu vstat, jak me vsechno boli... Asi delam neco blbe...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Je mi líto Hanky Horký a jejího syna taky. Jdu si pustit Francouzský pláně.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MISHACZEQ: Přiznám se, že na Rimmera. Nahoru, dolů a vyleštit.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Já se přiznám, že mě nebaví si číst o tom, jak si kdo utíráte prdel.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Naštěstí existuje voda, mýdlo a ručník, kdyby někdo náhodou nevěděl.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    OUKE: on ten olejovej ubrousek je taky dobrý základ pro vlka :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Poslední dobou se mi zdají divné sny, o lumpárnách co jsem provedl když jsem byl malej. Ono se tomu asi lumpárny říkat moc nedá, byl jsem docela sígr, už jsem na to všechno zapomněl a teď tohle. Je to dost nepříjemný.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    LEJIMADA: To ti tady nikdo neuvěří.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    já chodím naostro... ale nenosím vůbec kalhoty :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Přiznám se, že od jara do podzimu chodím naostro v plátěných kraťasech a potí se mi prdel. Ale po kakání si ji kromě klasického panapru utírám ještě vlhčeným hygienickým ubrouskem, abych neměl špinavý hemeroidy.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    OUKE: To jsem si takhle jednou v Rusku k šašliku dal večer pár piv, ráno jsem si chtěl normálně prdnout, a ejhle, bylo bláto na hřišti. Pardon, ale tak když tu mají být ta přiznání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam