• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Poslední dobou se mi děje že když se mi líbí nějaká ženská, snažim se si v rychlosti představit, jak by vypadala v lyžařský helmě. Příjemně nevinná kratochvíle. Teda aspoň doufám.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Pláču u hudby … jsou prostě věci, kdy jde volume do prava a ja padám na kolena …
    MUZA
    MUZA --- ---
    Stepan Kozub ma pro me naky zahadny kouzlo osobnosti a jako herec je podle myho naprosto uzasnej... Doufam ze bude zrát jako dobra whisky
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že protože to na moji rodinu zatím díky bohu nijak negativně nedopadlo, tak celá situace kolem COVIDu na mě osobně zatím doléhá v zásadě pozitivně.
    + Mám už skoro dva roky v zásadě nepřetržitej home office. Díky tomu sem ušetřil kolem 90000 na cestách do práce a zpátky.
    + Už skoro dva roky sem neměl ani blbou rýmu.
    + Mám konečně dobrej důvod nikam nemuset a moct bejt zalezlej ve svojí noře.
    - Kolik lidský blbosti to zviditelnilo
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    8Z4S: Divil by ses, ale jo. A k tomu si připočti dalších minimálně dvacet tisíc za topnou sezónu, aby bylo co do kamen.
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    BURKHAR: za chatku u Brna se platí nájem?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GREAT_R: Můj skillset leží úplně jinde, tohle je prostě kšeft na přežití.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PALEONTOLOG: Však ony to ve své podstatě dva kvartály byly.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BURKHAR: nechceš do sebe trochu zainvestovat a přisrat se k nějaké ASP.NET práci? Budeš dělat to samý, ale líp se to čte a píše.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAGNAROK: normarni clovek by do kvartalu skoncil ze
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    BURKHAR:
    Ježí2, 8 meisicu nekde makat bez jediny zaruky, vejplaty. Pro co des to dostanes. Tak snad si mel za to slibenej aspon micudu.
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    BURKHAR: Ej, bráško soucítím a držím palce.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    a teď budu muset běřet eště pro jendo
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    jendo
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: Kolikátý pivo sis to dal? :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    BURKHAR: k tomuhle se uz nepriznam, páč krom Mortal Kombat III mi to neni jasny
    ale to uz se ve vesmiru stava :
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: My měli v práci Průšu Mk 3 a makalo to dobře. Včetně toho super IKEA boxu ze stolků kvůli držení teploty a monitorování kamerama, když to jelo přes noc.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    neznam
    ten úchyl?

    EvE
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HRAFNAIN: Průša?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SADSOUL: Potřebuju na nájem a žrádlo, nic jinýho nebylo a poslední dva jiný projekty dopadly katastrofálně (ne vinou nás, vývojářů), takže 8 měsíců práce v prdeli a bez zaplacení. To se někdy stává. Už se asi radši nechám zas někam zaměstnat na plnej úvazek, tohle volnonohářství nedávám, nemám moc schopnosti si vydupat předem jasný podmínky a tak nějak programově seru na papírování, což mě pak stojí tyhle nervíčky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam