• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    INDIAN: Jo, tak tenhle talent sdílím
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Strašně obdivuji lidi, kteří mají na něco talent. Zkoušela jsem snad všechno, ale ve všem jsem proste průměrná... někdy i dost podprůměrná :)) Takže když někdo hezky maluje, kreslí, hraje na nástroj, hezky zpívá, tak jen tiše závidím a kochám se.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Já myslela, že je to nějakej novej seriál televize Soukup.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Koupit si domů kávovar je aktuálně jedna z nejlepších investic myho života.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    INDIAN: S tim bych se ani nepsal. Helmy me ale zaujaly. Evidentne.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    než se na těch plakátech objevil Janeček, tak jsem myslela, že ty webovky "To Jsme My" nebo jak se to jmenuje - jsou prezentací statistického úřadu k loňskému sčítání obyvatel...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    LIQUID_SOUND: tak na takovejhle level sem este nedosel... ja zatim este porad zustavam u ty primitivni predstavy jak vypada bez cehokoli na sobe
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Poslední dobou se mi děje že když se mi líbí nějaká ženská, snažim se si v rychlosti představit, jak by vypadala v lyžařský helmě. Příjemně nevinná kratochvíle. Teda aspoň doufám.
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Pláču u hudby … jsou prostě věci, kdy jde volume do prava a ja padám na kolena …
    MUZA
    MUZA --- ---
    Stepan Kozub ma pro me naky zahadny kouzlo osobnosti a jako herec je podle myho naprosto uzasnej... Doufam ze bude zrát jako dobra whisky
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že protože to na moji rodinu zatím díky bohu nijak negativně nedopadlo, tak celá situace kolem COVIDu na mě osobně zatím doléhá v zásadě pozitivně.
    + Mám už skoro dva roky v zásadě nepřetržitej home office. Díky tomu sem ušetřil kolem 90000 na cestách do práce a zpátky.
    + Už skoro dva roky sem neměl ani blbou rýmu.
    + Mám konečně dobrej důvod nikam nemuset a moct bejt zalezlej ve svojí noře.
    - Kolik lidský blbosti to zviditelnilo
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    8Z4S: Divil by ses, ale jo. A k tomu si připočti dalších minimálně dvacet tisíc za topnou sezónu, aby bylo co do kamen.
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    BURKHAR: za chatku u Brna se platí nájem?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GREAT_R: Můj skillset leží úplně jinde, tohle je prostě kšeft na přežití.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PALEONTOLOG: Však ony to ve své podstatě dva kvartály byly.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    BURKHAR: nechceš do sebe trochu zainvestovat a přisrat se k nějaké ASP.NET práci? Budeš dělat to samý, ale líp se to čte a píše.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RAGNAROK: normarni clovek by do kvartalu skoncil ze
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    BURKHAR:
    Ježí2, 8 meisicu nekde makat bez jediny zaruky, vejplaty. Pro co des to dostanes. Tak snad si mel za to slibenej aspon micudu.
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    BURKHAR: Ej, bráško soucítím a držím palce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam