• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    D1RABBIT: bejvavalo, ted je tam Langmajer, Polivkova, jedna z tech zrzavejch Sloven a nevim kdo jeste. Vlastne me cesky filmy taky dost serou. Na 30 zbytecnejch je tak jeden koukatelnej a pritom kina jsou na takovy picoviny furt plny. Ted nedavno trhala rekordy pohadka Tajemstvi stare bambitky 2, tvl
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VESTIGIA: ze zkusenosti hrozne vysledky volaj sami a to dokonce v pondeli v 7 hodin rano. :) Krc, prosinec 2021.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    MOODYCAT: děkuju, už jsem tam zavolala. Potřebovala jsem tohle "proplesknutí" ❤️
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VESTIGIA: Nezavolaji, protoze nemaji sanci se to dozvedet, vetsinou pouze nahodou.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Pokaždé se bojím zavolat doktorům, jak mi dopadla vyšetření. Aktuálně to odkládám už druhý týden a utěšuji se tím, že kdybych umírala, tak mi zavolají.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Nikdy jsem nebyl v SAPA
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: Jelzin mi moc nechutnal, byl takovej na jazyku neuchopitelnej.

    se nedivim, když měl takový kamarády :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Až teď jsem zjistil, že Boris Jelcin neměl dva prsty na ruce. Přišel o ně, když se s kamarády pokoušel rozebrat granát, kterej ukradl ve skladech Rudé armády.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ADELHAIDA: a o nic jsi nepřišla ;-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    WRNQ:
    Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992) Karel Augusta nejlepší scény - 1080p
    https://youtu.be/rzfas0GNhT0?t=38
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    INSEQUI: jsem se tuhle koukal, na kolik by přišel DeLorean.

    Na prodej nějaký byly, něco Evropa, z Ameriky dvakrát dražší.
    Mega zatim nemam, ciwe ja si teď nekoupim ani ten modýlek, ale je to tam :)

    A jezdil bych v něm samozřejmě v bílej kombinéze, i to háro bych trochu rozcuch :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: a nez mi nekdo pripomene ze se dela i combi tak rovnou uvadim ze kombik ale nebyl v need4speed underground :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    A když už jsme u toho...a platí to furt: automatické opravy jsou často mocnější než moje pozornost, takže se tu můžu ohánět dosaženým vzděláním v oboru, ale furt budu psát jak prašivej skunk a lobotom, včetně toho, že ačkoliv pravidla znám, například mě/mně a podobné jevy jsou taková fluidní entita, jež kličkuje před mou už tak dost narušenou soustředěností.
    Takže se přiznávám, že jsem dělala, dělám a budu dělat chyby, kterých si všimnu vždycky až potom. Nyx není fb a posty nejdou editovat, takže nezbývá nic jiného než se stydět.
    Tímhle se mi aspoň trochu ulevilo.
    (Vím, že automatický opravy jdou vypnout, ano...)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INSEQUI: ... ja si koupil golfa i kdyz jsem moc dobre vedel ze ten maly kufr bude velky problem. a vskutku je to problem. ale mam golfa!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TOOMIX: Na FB je na to skupina VHS kazety se to jmenuje :)
    Jo tohle je ta verze s těma hláškama "je tady velkej chlap a asi to bude hroznej blbec" :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    INSEQUI: ano! Jeden z mála filmů, co se dá sehnat

    Commando CZ (simultalny dabing).wmv | Ulož.to
    https://ulozto.cz/file/6Hs5oxVb/commando-cz-simultalny-dabing-wmv#!ZJMxAmR2ATV4LwAwLwZmZJWyMzIvATWJrT9SnGORryABYwDkAj==
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    a přiznám se že na Komando VHS rip s jednohlasnym dabingem jsem koukal před týdnem
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já viděl vše, hltám popkulturu už od začátku devadesátých let. Začalo to filmy na VHS příšerné kvality, kde jednohlasný dabing generoval také spoustu hlášek. A nedá se říct že by mě to nějak pustilo, spíš se to zhoršuje s věkem. Teď mám knihovnu plnou Komiksů, sci-fi a fantazy knih, Zaklínačů, Pánů prstenů... figurky, obrazy, domácí kino, dokonce to zašlo tak daleko že jsem si koupil Jeep, od patnácti co jsem ho viděl v nějakém filmu jsem ho chtěl, tak proč ne. Sny a přání se mají plnit :)
    LORD_BIGO
    LORD_BIGO --- ---
    Nikdy jsem neviděl Pána prstenu. Ale viděl jsem Pár pařmenů a to se mi líbilo
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Neviděla jsem žádnej českej film natočenej za posledních deset let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam