• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: a nez mi nekdo pripomene ze se dela i combi tak rovnou uvadim ze kombik ale nebyl v need4speed underground :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    A když už jsme u toho...a platí to furt: automatické opravy jsou často mocnější než moje pozornost, takže se tu můžu ohánět dosaženým vzděláním v oboru, ale furt budu psát jak prašivej skunk a lobotom, včetně toho, že ačkoliv pravidla znám, například mě/mně a podobné jevy jsou taková fluidní entita, jež kličkuje před mou už tak dost narušenou soustředěností.
    Takže se přiznávám, že jsem dělala, dělám a budu dělat chyby, kterých si všimnu vždycky až potom. Nyx není fb a posty nejdou editovat, takže nezbývá nic jiného než se stydět.
    Tímhle se mi aspoň trochu ulevilo.
    (Vím, že automatický opravy jdou vypnout, ano...)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INSEQUI: ... ja si koupil golfa i kdyz jsem moc dobre vedel ze ten maly kufr bude velky problem. a vskutku je to problem. ale mam golfa!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    TOOMIX: Na FB je na to skupina VHS kazety se to jmenuje :)
    Jo tohle je ta verze s těma hláškama "je tady velkej chlap a asi to bude hroznej blbec" :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    INSEQUI: ano! Jeden z mála filmů, co se dá sehnat

    Commando CZ (simultalny dabing).wmv | Ulož.to
    https://ulozto.cz/file/6Hs5oxVb/commando-cz-simultalny-dabing-wmv#!ZJMxAmR2ATV4LwAwLwZmZJWyMzIvATWJrT9SnGORryABYwDkAj==
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    a přiznám se že na Komando VHS rip s jednohlasnym dabingem jsem koukal před týdnem
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Já viděl vše, hltám popkulturu už od začátku devadesátých let. Začalo to filmy na VHS příšerné kvality, kde jednohlasný dabing generoval také spoustu hlášek. A nedá se říct že by mě to nějak pustilo, spíš se to zhoršuje s věkem. Teď mám knihovnu plnou Komiksů, sci-fi a fantazy knih, Zaklínačů, Pánů prstenů... figurky, obrazy, domácí kino, dokonce to zašlo tak daleko že jsem si koupil Jeep, od patnácti co jsem ho viděl v nějakém filmu jsem ho chtěl, tak proč ne. Sny a přání se mají plnit :)
    LORD_BIGO
    LORD_BIGO --- ---
    Nikdy jsem neviděl Pána prstenu. Ale viděl jsem Pár pařmenů a to se mi líbilo
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Neviděla jsem žádnej českej film natočenej za posledních deset let.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Já to ani nečetla, ani neviděla. NIKDY, NIC. Prostě jsem byla věrná tomu, že si to nejdřív přečtu. Což se asi nikdy nestane. Už jsem dost stará na to, abych si přiznala, že prostě bytostně nemám ráda fantasy.
    Navíc jsem neviděla žádný Predátory, Terminátory a milion asi dalších filmů, co prostě viděli VŠICHNI.
    A nečetla jsem Babičku.
    Vystudovala jsem bohemistiku a filmovou vědu.
    Dá ses tím žít.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    LUSINDA: bud rada, pockej az ti to zacnou cpat se slovy "at si aspon neco uzijete" :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TANKIE_: Úplně nedotčena nejsem. Na Společenstvu jsem byla v kině a Dvě věže bych ještě našla na dývku u mámy. Jen jsem to nějak nedokoukala...
    Ale teď vlastně nevim proč. Docela se mi to líbí. :D


    Jo a Oduly se nebojim jako Aragoga. Měla jsem zakrytý jen jedno oko, takže taky úspěch. :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: U mě jak co, některé věci s přibývajícím věkem a zkušenostmi naopak zvládám prožít a pochopit líp než před 20 lety. A u plno věcí vím, že kdyby přišly dřív, s velkou pravděpodobností bych je odložila nebo protrpěla. Zrovna Pána prstenů si teda dávám co pár let znovu, a znovu a vždycky si to hrozně užiju. Ale s mým nickem to asi fakt není zas tak nečekané :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tyjo to já bych asi nechtěl, pokud bych se teda zároveň nedokázal nějak omladit. Protože čím sem starší, tím menší úroveň prožívání mám (občas mi přijde že snad dokonce žádnou) a jsou věci, u kterejch je mi úplně jasný, že zamlada by byly naprosto skvělý, ale jejich doba v mým případě dávno minula. Typicky HPL. Nějak sem se k němu dostal až strašně pozdě a mám sice jeho věci moc rád, ale zároveň moc dobře vím, že z toho nemám zdaleka tolik, jako kdybych ho čet poprvé ne před pěti, ale před dvaceti lety. Ten prožitek tam už není.
    Takhle aspoň vím, že někdy v tý 6. třídě, nebo kdy sem to poprvé čet Pána prstenů, sem se do něj dokázal fakt pořádně ponořit a prožít si ho. Kdybych ho měl zapomenout a číst teď ve svým věku poprvé, nebylo by to tam.
    Čímž se teda taky mimoděk přiznávám k tomu, že sem asi starej, okoralej a unavenej vlkodlak.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    KOVOVAMINCE: priznavam, ze ti zavidim, ze si to muzes dat nedotcena od zacatku! Chtela bych zazit Pana prstenu a Harryho Pottera znova.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Nikdy jsem neviděla ani nečetla celýho Pána prstenů. Ale vidění je v procesu.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Prave jsem si objednal 3 pizzy
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám trochu zvrácené potěšení, když říkám zvědavé mládeži, jak to bylo v devadesátkách 😀 dědeček vypravuje...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    KOVOVAMINCE: Ani ne :) když tě ostatní vidí jako joudě, kterému by neprodali ani likérové bonbony.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    LUSINDA: To je spíš do auditka "pochlubme se", ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam