• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    XBAHNO: nefiltrovane ve sklepě mi chutnalo i Novopacký :D
    Na Pilsner Fest taky točili nefiltr ne?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SALAMAN: jj, nefiltrovana, nepasterovana a fakt vyborna. Uplne jiny pivo.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    XBAHNO: Ta co dávaj ochutnat ve sklepě, je nefiltrovaná, ne? Nevim, jestli je to ta samá, co mívali vždycky v říjnu jako volbu sládků, ale ta mi chutnala. Neblbni, kdo by se zabejval nějakejma chemickejma procesama při rmutování? Škoda, že se nedá vařit na pět rmutů, to by znělo v reklamě ještě líp...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    INDIAN: Coby rodily plzenak krteny vsema peti rekama te docela chapu. Plzen je vlastne uplne blbe vareny pivo(na tri rmuty. Ale ve sladu jsou jen dva cukrotvorny enzymy, proto kdyz jeste dneska nekdo vari na rmuty, tak na dva). Proto ma dost jinou chut a na 11.9 relativne malo alkoholu.
    Co je ale fakt podivny: Ve sklepich maji uvarenou dvanacku, spilanou a ulezenou ve dreve, kterou ti nalejou pokud prezijes prohlidku pivovaru - prohlidka nic moc, ale to pivo za to stoji. To jeste neni to divny. To divny je, ze ti tam lidi s papirama na hubu tvrdi, ze chutna stejne jako ta v lahvi. Nechutna...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Dej Buh pesti.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jako samozrejme jsou i hnusnejsi piva, ale plzen je hooodne precenovana. A jejich marketing je na pest.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    INDIAN: Plzen je hrozne hnusny pivo. Podle me chutna prevazne lidem, kterym je uplne jedno, co za chcanky pijou. Staci donekonecna opakovat v reklamach slova tradice, snyt, hladinka, cepovat, poctivost a dalsi PR blaboly a vetsina lidi uveri, ze je to nejlepsi pivo na svete. Plzen je jediny pivo, ktery bezpecne poznam mezi dalsima vzorkama i poslepu a jsem ochotny to kdykoliv dokazat. Ta typicka pachut se neda splest. Fakt nechapu tu masovou oblibu. Mozna by byla sranda usporadat dvojite zaslepenou degustaci. Tipoval bych, ze by plzinka u lidi, co ji maj jinak radi, celkem propadla. Btw neni to dvanactka, nybrz poctiva jedenactka :-)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    nemam rad plzen 12° a nechapu tu neustalou obcesi kolem ni..

    tohle pivo nazyvam "splachovadlo" - pivo hodny na splachnouti mastnyho obeda, k tomu jedinymu mi chutna
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    SALAMAN: a je zvlastni, ze Grimmove mi nevadili
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    GANDHI: z Modroocka jsem se taky cejtil divne a taky neumim rict proc. a z Broucku taky. Naopak me treba uklidnoval Carodejuv ucen
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ERRTU:
    FRK_R23: ja zas myslel ze je to Musilova-Weberova
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    FRK_R23: tyvole! ja si doted myslel ze je to nejaky zivotopis Malacove!
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Tenhle týden mi nevychází pracovní plán. Není to letos prvně a vlastně se postupně blížím k tomu, že mi je ta práce tak nepříjemná, že bych mohl něco obdobně nepříjemnýho dělat jinde a za víc.
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Všechno mě sere !
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    POZITRON: Já taky. Prostě jsem se vykašlala na režimový opatření. Ale je jaro! Budu běhat za zajíčky.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Od prosince jsem se vyzrala o 6kg.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Miluju knížky. Když v nějaký objevím text, který mě oslovuje (třeba popisuje pocit, náladu, situaci atd... takovym způsobem, který bych sama nedokazala takhle vyjádřit, ale souznim s tím) tak si ho opisu do notysku, vyfotím, založím čímkoli po ruce a nebo občas hodím i sem.

    Dnes tedy:
    "Vy se usmivate," podivil se "a jste tak klidný. Jak to, že nekricite?"
    "Kricim," řekl Graeber. "Jen to neslyšíte."
    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Bavi me cist auditko daruji, prenecham....a vzdy kdyz nekdo shani zvlastni vec, tak by me zajimalo k cemu dal bude slouzit, co z ni ten clovek vyrobi
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Moje mamka nemá fb a obecně není na internetu. Jenže její nejlepší kámoška jo a cpe jí do hlavy ty dezinformační sračky a moje naivní mamka tomu věří. Já se s ní vídám jen 2x do měsíce, voláme si obden. Ale ona s ní je každej den, jsou sousedky. Dneska jsem jí napsala pěkně od plic zprávu ať necpe mojí mamce do hlavy takový píčoviny, že mi pak dá hodně práce to mamce vyvracet. Ale stejně na ní vidím, jak je nalomená, že na každým šprochu pravdy trochu. Jsem zvědavá, co mi odepíše a jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne mezi mnou a mamkou, cejtim ve vzduchu velký špatný. Přitom mamky kámoška je úplně v pohodě a hodná ženská 50+, ale nenechá si vysvětlit, že to není pravda.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Zazila jsem domaci nasili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam