• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Všichni posloucháme něco, co někdo další nesnáší. Tak to nehroť, jak rozčílená náctka, simtě. :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    - hromadu lidi nenesnasim ciste z toho duvodu, ze by to proste primarne vyzadovalo nejdriv nejakou snahu nebo touhu o nich neco vic vedet a lidi, co me nezajimaj se proste daj snadno ignorovat
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    HAR4NT: Nekde musi byt raj lidi, zvirat a psu.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALAMAN: parada, takhle to vysvetlis i tomu psovi!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mám ráda Klusovu hudbu, teda tu starší, se kterou začínal, líbí se mi, jak zacházel se alovy. Zkoušela jsem nějakou jeho novější tvorbu, ale to je spíš jen agitka bez nápadu. Taky se mi líbí Nohavica a nechápu, proč na něj všichni teď tak plivou (prosím nevysvětlovat).
    A teď... kolik lidí si mě dá do ignoru pro můj vkusový nesoulad či nevhodnost? :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: Dobře ouchylně ty!
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Dneska to rozjíždim s Duchoněm. Sice je to Slovák, ale asi se do těžko stravitelnejch věcí počítá :D
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SALVATOR: Již jsem poučen a toto odmítám googlit.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Chtěl bych poznat lidi, co si nechají udělat poznávačku typu "TOP MACEK" apod., jenom poznat, max je slyšet třeba 5 minut mluvit, to musí bejt perfektní vzorky :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ale jako abych jen nehejtil, mám samozřejmě svoje český oblíbence, který by pro leckoho asi mohli bejt těžko zkousnutelný, jen těžko takhle odhadnout, co by to mohlo bejt :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KOVOVAMINCE: a co 5 let se objeví v bulváru, jak moc má těžký život.
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Během přemejšlení, kterou českou hudbu vlastně nenávidim nejvíc (asi Klus a Kryštof) jsem dostala obrovskou chuť zajít si na Už jsme doma, a doufat, že mě to bude bavit stejně jako posledně (což přece nemůže bejt deset let).
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: To je umění, tomu určitě nerozumíme!

    Broukám si píseň o klokočí
    Prší a dlažba leskne se
    Je chladno a hlava, ta se točí
    Jak světla na plese
    MRTVEJ
    MRTVEJ --- ---
    jako mlada mi nevadila ted uz ji taky nemusim cejtim tam nakou krec :o)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ani na mně nepůsobí sympaticky a to sem ji naživo neviděl. Hlavně na ní ale nedávám její přednes a podobně blbou poetiku textů, jako měla Navarová.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Delal jsem stage managera pro Mezi ploty, kde vystupovala Raduza. Mne byla desne nesympaticka.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: Hele co sem netušil, našel a leccos to vysvětluje:

    "Pro koncertní vystupování ji objevila Zuzana Navarová, se kterou hostovala poprvé, obě zpěvačky se posléze velmi sblížily."
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Radůza!!! Měla jsem na jazyku někoho podobně otravnýho jako je Navarová a nemohla jsem si vzpomenout! Nesnášim ji od dětství! :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FRK_R23: ale fm4 taky nepousti domaci hity, jen maji kvalitniho editora a umi vybrat, to se na evrope2 stat nemuze
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALAMAN: Promiň.
    INDIAN: Jo, Koubek! A do třetice Radůza.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam