• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: šmarjá tak snad ta moje má školy a ví... doufám teda...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: To sem si taky myslel, dokud mě nedostala do pazour důkladná kamarádka-zubařka a nezjistila, že jich mám několik v mezizubních prostorech.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADAMIRA: Ty hade.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    v životě jsem neměl zubní kaz, nechápu co porád všichni šílí se zubařema, vždyt to je uplne v pohodě :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dal bych si kuřecí prso s kompotovanou broskví a sýrem.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    od té doby co jsem ochutnala pistáciovou čokoládu Venchi mi nechutná žádná jiná čokoláda krom belgických pralinek.
    Tohle se mi prodraží :-(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nikdy bych nedala peníze, natož stokoruny, za tchynin jazyk.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nikdy jsem neměl Haagen Dazs.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: to je fakt, že kupujeme jiné příchutě než, já nerada čokoládovou, většinou máme karamel nebo vanilku. Jejich jahodová mi nechutnala nikdy, ale to proto, že mi ty poctivé jahodové bez aromat přijdou málo jahodové :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAR_TINA: Těžko říct, já už jí nekupuju. Salted caramel nemám ráda obecně. Kupovala jsem tu s makadamovýma ořechama, tam nejdřív snížili množství ořechů a pak začla chutnat vodově. Belgická čokoláda začla drhnout na jazyku, jak strukturu doháněli škrobem nebo co a borůvkovou pro jistotu už nevyráběj vůbec. Muž má rád tu mangovo-malinovou, ta mi připadá pořád stejná, ale já mám radši smetanový zmzky, než ovocný.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: nekupujete jí někde jinde nějakou falešnou nebo obskurní příchuť? Já kupuju zmrzlinu podle složení a Haagen Dazs sítem prochází.
    Salted caramel mám teď v ruce a je tam smetana, mléko, voda, cukr, glufrusirup ... úplně na konci těsně před solí a lecitinem je kokosový tuk, tak to bude mikromnožství
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Bejvávala to výborná zmrzlina, ale před pár lety začali místo mlíka a smetany používat vodu a palmáč a teď je to horší, než Algida:-/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jo, pro mě je to sladký jak hovno z nutrie a to mám sladký rád.
    SADY
    SADY --- ---
    MICHELLEDANIELS: a navic nechtej prijit o rusky botoxky, nebrat
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Ačkoliv jsem si myslela, že jsem největší zmrzlinový žrout, tak nechápu davové nadšeni pro Haagen Dazs. Proste mi nejede...
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Vzdycky kdyz zapnu vysavac, zacnu si automaticky zpivat "i want to break free" a vetsinou si to uvedomim az u druhe sloky.
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Ta jeho tvorba spojená se ztrátou tváře mi nevadí, jenom mě vlastně nebaví.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LUCCASH: základ je čekat na vysvobození na té správné straně záchodových dveří! :-)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    DELIRIUM: Tohle se mi kdysi stalo na koncíku Kosheen. Blbý bylo, že zrovna hráli a nikomu se zjevně na záchod během vystoupení nechtělo. Taky jsem u sebe neměl nic, čím bych to otevřel. Naštěstí tam někdo nechal ležet knížku Pán prstenů (wtf), tak to čekání nakonec nebylo tak strašný. :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: vono navíc mi cigaretovej kouř docela dost vadí a dráždí mě ke kašli, ale... no primárně mám ty cigarety spojený s takovejma těma chvílema, kdy toho bylo fakt moc, ať už v práci nebo při učení na zkoušky, a člověk si řekl "seru na to a dám si pauzu" a pak jen stál někde před budovou nebo na balkoně a prostě všechno na chvilku hodil za hlavu. a pak taky s "feel good times" v hospodě (tehdy se to ještě smělo) nebo s kámošema...

    což je přesně to, po čem momentálně toužím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam