• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    1KA
    1KA --- ---
    Autogenni trénink mne včera uspal. Dala jsem dvě kola a nevěděla o světě. Skvělý!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ne vždycky

    Třeba takovýho Bohuše Matuše manželka může ještě přerůst a bral si jí když mu byla po pás ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAMJAH: přiznám se, že jsem z první nevěděla a musela jsem googlit, ale oba se ženou musí být zajímaví lidé. O chlapovi, který si vezme pomalu o hlavu vyšší ženu, už hodně vypovídá to - kladně.
    JONY
    JONY --- ---
    nesnáším celý žánr stand up
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    RAMJAH: Jednou jsem organizoval jeho koncert ve zdejšim kulturáku. Mají ve zvyku před koncertem přijít hrát do foyer jen tak pro srandu na uvítanou když si lidi ještě kupujou lístky a tak. Ten koncert byl na sezení, ale nebyly tam definovaný místa. Všichni samozřejmě chtěli do první řady, takže přišli dřív a začali se štosovat u zavřenýho vchodu do sálu. Jak se blížil čas zahájení koncertu, fronta se prodlužovala a lidi vepředu začali trochu hysterčit. Bylo třeba 15 minut před začátkem koncertu a začali nahodile vykřikovat "to je teda skandál", "ste se fakt posrali?", mlátit na dveře atp. Jenže bylo v plánu, že právě odtud vyjde to předkoncertní překvapení (proto byly dveře zavřený) a na druhý straně těch dveří jsem stál já s Havelkou. Ten se náramně bavil a řikal mi ať je ještě trochu nechám. Pak jsem jim otevřel dveře a měls vidět proměnu těch nasranejch tváří natlačenejch na vchod, když byl metr před nima Havelka s kapelou a začli hrát. :)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Přijdou mi sexy chlapi v montérkách
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Včera jsem místo večeře dětem (a sobě) koupila zmrzlinu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RAMJAH: Mě celý roky odpuzuje :-) Ale jó, trsat se na to dá
    RAMJAH
    RAMJAH --- ---
    Roky a roky me baví Ondřej Havelka, po setkání na živo sedím na zadku :)
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Náhodně jsem zapřemýšlel o první kérce a začal jsem si kreslit fixem na břicho....
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    po každém telefonátu na O2 linku mám chut si dát panáka..přinejmenším!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Neumím jíst hůlkami.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ještě jsem nezačala pracovat, ale už jsem měla dvě snídaně.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GORDHART: On ji tam někdo nedává?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Dávám čokoládu do lednice.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    hrozne mi voni koupelny ve kterych se kourila cigara. nevim proc. ale moc.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Když píšu plnícim perem, pokaždé na začátku olíznu hrot, abych zvlhčil zaschlý inkoust.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Potěšilo mě, že umřel Radim Uzel
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VACA: Jo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam