• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GORDHART: On ji tam někdo nedává?
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    Dávám čokoládu do lednice.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    hrozne mi voni koupelny ve kterych se kourila cigara. nevim proc. ale moc.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Když píšu plnícim perem, pokaždé na začátku olíznu hrot, abych zvlhčil zaschlý inkoust.
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Potěšilo mě, že umřel Radim Uzel
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VACA: Jo :)
    VACA
    VACA --- ---
    ADAMIRA: A máš vlasy? :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Občas na mě padne tak těžká depka že si přeju
    aby někdo přišel
    a rozstřílel mě na maděru.
    Hlavně břicho s hrudník.

    Jenže kdo by se pak postaral o děti.
    Ach jo.
    Oč jednodušší by to bylo před deseti lety.

    Vůbec nevím co s tím. Reálně funkčního.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Myslím si, že můj jedinej bezproblémobej zub je keramická pětka vlevo nahoře.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mam plomby snad na vsech zubech. Krome osmicek. Ktere nemam vubec.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    To je ale banda přejícných případů...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Sama sebe jsem tak vynervovala svým posledním přiznáním, že jsem se konečně zase zlegalizovala!
    ACKO
    ACKO --- ---
    ADAMIRA: možná nemusí, taky nemám žádnej kaz, ale zubařka mě zchladila informací že tenhle typ zubů rád odejde zčistajasna na paradetntozu
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ADAMIRA: Můj 70 letej otec zatím žádnej kaz nemá, věřímť v dobré geny a čistím přepečlivě.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADELHAIDA: jo heled já vím že nejsem android takže jednoho dne to bude muset přijít, ale nějak tak to vypouštím z hlavy :)

    Na druhou stranu jsem si prošel X zraněníma a nemocema tak doufám že už mám práh bolesti posunutej (tuším že se ted dost lidí asi za břicho popadá :D )
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ADAMIRA: Bacha na to. Kaz taky žádnej nemám, ale onehdá se mi zanítila dáseň za osmičkou. Nakráčím si k zubaři, vesele usednu do křesla a s optimismem otevřu ústa. Vždyť mi zubař nikdy nic bolestivýho neudělal. Ten hajlz mi tam narval dren a sadisticky se v tom vrtal. Když bylo po všem, dal mi kelímek nějaký desinfekce, co bublala v tlamě jak šumák. Bublinky už mi skoro lezly ušima, očima zoufale volám o pomoc, sestřička s doktorem na mě nechápavě zíraj, co blbnu. Pak to sestře došlo, že vlastně nevím, kam to mám vyplivnout. No jak to asi mám vědět, že jo:-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SPIKE411: jj chodím pravidelně :)

    Zubařka se na mě pokaždý podívá, složí ruce do klína a řekne "já to nechápu, běžte..." :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ADAMIRA: Na rentgenu huby jsi byl?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: tak až skočim v křečích někde na pohotovosti tak sem dám zpětně vědět :))))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ADAMIRA: A myslíš, že ti moji předchozí ty školy neměli? :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SALVATOR: šmarjá tak snad ta moje má školy a ví... doufám teda...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam