• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    MOODYCAT: Zase v praci?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Chci bejt odsud pryc, protoze jestli mam vydrzet na miste, kde me nikdo nedokaze mit rad, jeste o vterinu dyl, nez je nezbytne nutny, tak sezeru vlastni ruku.
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    Asi ohrané, ale povídám si sám se sebou..ukoluju se a nikdy si nepodekuju, že jsem to zvládl..#samozrejmost
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: Muzes to jeste povysit
    MONROE
    MONROE --- ---
    Behem tydne mamce zjistili anorexii a bracha je na psychiatrii, zhroutil se.
    Ted se musim starat o rodinu ja, a jsem strasne nejista jestli to zvladnu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Přiznám se, že jsem ze struhadla na sýr udělal struhadlo na paty... ano, tak kvalitní stuhladlo to je... asi týden jsem na to myslel, že strouhá opravdu dobře a že si poradí i s tvrdým i s žužlavým a že to prostě potřebuju a že žádný dostupný nástroj na nohy nebude tak efektivní. Je to skvělý.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky mě zas a znova překvapí, jak jsou některý lidi hloupí, i když maj vystudovanou poměrně náročnou školu. A ještě jsou na tu svoji tupost snad pyšný.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Mně teda přijde, že výšku řeší nejvíc ženy…
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    D1RABBIT: to asi chlap s pomalu 2m výškou nemůže chápat.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADAMIRA: máš pravdu, na tyhle případy jsem zapomněla :)


    TMA: chlap, který se nebojí mít vyšší ženu, většinou netrpí tolik komplexy a má zdravé seběvědomí. Je jasný, že se to některým nelíbí, ale často to chlapům nedovolí ego a porouchané sebevědomí, mít ženu, která je “nad věcí”.
    TMA
    TMA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Hlavně to vypovídá a tom, že není zase až tak vysoký. Kdyby měl dva metry a hlavu 23 centimetrů, tak by potřeboval ženu kolem 218. V současné době je nejvyšší žijící žena Rumeysa Gelgi a ta má "jen" 216 centimetrů. A mužů nad 200 cm je docela dost.
    The average NBA player height in the 2020-21 season is 6 ft and 5 inches tall.
    https://basketballnoise.com/nba-players-height-2020-21-season/ 6'5" = 77" = 195,58 cm
    Through 2019, twenty-six players have been listed at 7 feet 3 inches (2.21 m) or taller.
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_tallest_players_in_National_Basketball_Association_history
    1KA
    1KA --- ---
    Autogenni trénink mne včera uspal. Dala jsem dvě kola a nevěděla o světě. Skvělý!
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    MICHELLEDANIELS: ne vždycky

    Třeba takovýho Bohuše Matuše manželka může ještě přerůst a bral si jí když mu byla po pás ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAMJAH: přiznám se, že jsem z první nevěděla a musela jsem googlit, ale oba se ženou musí být zajímaví lidé. O chlapovi, který si vezme pomalu o hlavu vyšší ženu, už hodně vypovídá to - kladně.
    JONY
    JONY --- ---
    nesnáším celý žánr stand up
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    RAMJAH: Jednou jsem organizoval jeho koncert ve zdejšim kulturáku. Mají ve zvyku před koncertem přijít hrát do foyer jen tak pro srandu na uvítanou když si lidi ještě kupujou lístky a tak. Ten koncert byl na sezení, ale nebyly tam definovaný místa. Všichni samozřejmě chtěli do první řady, takže přišli dřív a začali se štosovat u zavřenýho vchodu do sálu. Jak se blížil čas zahájení koncertu, fronta se prodlužovala a lidi vepředu začali trochu hysterčit. Bylo třeba 15 minut před začátkem koncertu a začali nahodile vykřikovat "to je teda skandál", "ste se fakt posrali?", mlátit na dveře atp. Jenže bylo v plánu, že právě odtud vyjde to předkoncertní překvapení (proto byly dveře zavřený) a na druhý straně těch dveří jsem stál já s Havelkou. Ten se náramně bavil a řikal mi ať je ještě trochu nechám. Pak jsem jim otevřel dveře a měls vidět proměnu těch nasranejch tváří natlačenejch na vchod, když byl metr před nima Havelka s kapelou a začli hrát. :)
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Přijdou mi sexy chlapi v montérkách
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Včera jsem místo večeře dětem (a sobě) koupila zmrzlinu
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    RAMJAH: Mě celý roky odpuzuje :-) Ale jó, trsat se na to dá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam