• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    RAGNAROK: FR a UA vodky jsou skvely.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SYNTAX_TERROR: Koukej na to pozitivne: Vlastne je to whisky u ktery "jenom" vynechali to lezeni v sudu. Neco jako bily rum.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SYNTAX_TERROR:
    je to lih redenej vodou. pro rusaky bobry
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Mě zas nechutná vodka a nepoznám rozdíl mezi božkovem a vodkou za 500 (dražší jsem asi nikdy nepil).
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nechutna mi pivo.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: voni ani ty dalsi veci nechutnaj z plechu dobre, ale jiny lidi zase neradi snupaj, vime?!:))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nechutná mi pivo z plechu.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    ERRTU: celej?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KOMPAS: az usetrim prvni milion, koupim si winrar.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KOOTCHA: dotáhla jsem to o krok dál - já tenhle druh odpovědí odesílám pouze v náhledu :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: a co vapik bez nikotinu, jen prichut nebo samotnej PEG? kolega to takhle vyresil, vsichni ostatni na vapiku s nikem zvysili davky :)
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    GRANTORINO: jaj tak tuhle kontraindikaci jsem nevěděl .( pak už jedině pevná vůle,)))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HONZAS: "nevhodný pro kojící ženy" škoda...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Vždycky mám nutkání něco osobního napsat. Pak to zhmotnim, odešlu, mám na duši klid a pak se zamyslim nad tim proč to vlastně mám potřebu řikat cizim lidem a smažu se.

    Je to super. Kdyby to člověk třeba někomu řekl, tak už to vrátit nejde. Takhle má pocit jako by to vyřkl a zároveň to možná přečetlo pár cizích lidí a tim to hasne.
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    GRANTORINO:
    třeba tady:

    PUŠKVOREC KOŘEN (Acorus calamus) - bylina | ManuTea.cz
    https://www.manutea.cz/puskvorec-koren-acorus-calamus-bylina-x11388
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HONZAS: tyjo, to je hodně zajímavé, děkuju! Nevím, jestli to budu schopná sehnat, ale zkusit by se to mělo.
    Pěstujte puškvorec: pomáhá při trávení i odvykání kouření | iReceptář.cz
    https://www.ireceptar.cz/zdravi/pestujte-puskvorec-pomaha-pri-traveni-i-odvykani-koureni.html
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    GRANTORINO: Žvýkat oddenek puškvorce - opravdu to pomáhá.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    mám už mnoho let koupenou licenci na Total Commander, ale neprovedl jsem následnou registraci přímo v programu, tudíž při spuštění musím stále odklikávat dialog, který mě nabádá ke koupi
    MONROE
    MONROE --- ---
    Kdyz jsem naposledy letela letadlem, bylo to na Rhodos, tak jsem se tak moc bala, ze jsem se hrozne opila a cestu tam si nepamatuju. Podle fotek jsem akorat zjistila, ze jsem vyhravala v kartach.
    Pak jsem se pry ztratila pri vystupu, kterej si nepamatuju na letisti a mela jsem z toho hroznou srandu. 🤦🏼‍♀️
    Cesta zpatky uz byla v ramci moznosti v pohode. A obdivuju lidi, co si reknou "Ok, ted poletim tam a tam.".
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    A já si ze zvědavosti do googlu dala jen seznam návykových látek a čísla jsem ignorovala. Že by tam uvedl blbě číslo, aby mne jako nachytal... Mne nepadlo. Takový dětinský humor no, ale tak hlavně, že vám to udělalo radost děcka :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam