• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GREAT_R: Protože to často ošiděj tak, že to nemá ani 30% tuku, a to se pak můžeš postavit na hlavu a neušleháš to. Jednou mě takhle zradila i ta jejich De Luxe, co má mít snad 40%. Přiznávám, že od tý doby radši nemám šlehačku, když maj v krámě na výběr jen tuhle. Doporučuju čerstvý smetany ke šlehání v tetrapaku, třeba Moravii. I když maj kratší dobu trvanlivosti, obvykle vydržej bez problémů minimálně 14 dnů po doporučeným datu spotřeby a ušlehala jsem je vždycky.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADELHAIDA: měl. jakto?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GREAT_R: Jde. Ale jestli máš Kunín, nemusíš to ušlehat nikdy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Neumím našlehat šlehačku. Jde to vůbec při čtyřicítkách teplotách?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Když dojde na Running Up That Hill, preferuji cover od Within Temptation před originálem od Kate Bush (cover od Placebo jsem už před lety vytěsnil)
    TMA
    TMA --- ---
    Dokumentární filmy jsou především filmy a teprve ve druhém plánu něco dokumentují. Filmy mají za cíl manipulovat s diváky a vyvolat v nich emoce. Telenovela se zvířaty by bylo přesnější pojmenování.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    LENCADLO: mam to podobne, nejhorsi je treba, kdyz se ztrati slune a nemuze najit cestu zpet ke stadu :)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    U všech dokumentů o zvirectvu brecim . Někdy hodně ... třeba zrovna teď ...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    posledních 42 minut v práci, po víc jak 8 letech a mám co dělat abych neuronil slzu, i když jsem se tak moc těšil pryč, kurva :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem už ve stádiu, kdy pokud dítě nepropadne, tak je mi jedno, co přinese za známky :))
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    V pubertě mě táta vytrollil tím, že přejmenoval moji složku s fotkami na "telecí dobrodružství". Dodnes ten název používám, je stále aktuální.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Beru si na zbytek dne volno a jedu se schovat někam do stínu k vodě, kde mají pivo, limo a párek.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    RESTINPEACE: A tenhle tvuj způsob přerozdělování tvých penez umělcům ti přijde spravedlivější než jak to děla Spotify? :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Abych prihodil taky nakej ten zvratek do vasi akademicky diskuse ohledne Spotify, tak ja si ho predplatil jenom kvuli ukolibavkam a detskejm pisnickam, ponevadz me manzelka vytacela dobela, kdyz nasla pokazdyna tytrubce nakej 30min mix s debilni animaci (a reklamama) a jednim hlasem doprovazenym na klavesach a nacpala to detem. Tim padem sem musel jit rovnou na edici Family, aby sme to meli na telefonu oba
    Ano, ted uz taky nestahuju mp3 tolik jako driv a pouzivam Spotify, jeho vyhledavaci algoritmy mi sou absolutne u (_!_)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MORIARTY: Anarchy in Liberec!
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    ADAMIRA: ja to mam dost podobny jako ATOMINATOR a ano, za najite novinky se neplati, priznavam kradu. Ale za to co utratim rocne za koncerty, vinyly a merch necham nasobne vic, nez vetsina lidi, ktera se prisere zadarmo ke znamym na Spotify Family.
    Nehlede na to, ze system prerozdelovani penez ze Spotify umelcum je fakt uplne mimo.
    Takze za me souhlas, nemam nic proti lidem co to pouzivaji, nemam zadny vycitky svedomi, ze kradu hudbu, protoze moje (vyrazne vyssi) vydaje za hudbu jdou vetsinou primo umelcum a dokud bude existovat alternativa ke streamovani, tak ji budu vyuzivat.
    FAT
    FAT --- ---
    TERA79: Litovat nebo chválit?
    😉
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    MORIARTY...vzpoura proti systému!! :) 👍
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MORIARTY: sick day jak vyšitej
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Před pár týdny jsem se ráno cestou ze školky do práce zastavil v nonstopu, kam jsme chodili kdysi jako studenti, dal si pár piv, do práce nedorazil a šel jsem domů spát a když jsem se vyspal, tak jsem vyzvedl děti ve školce a fungoval dál jako by se nic nestalo.
    V práci si nikdo nevšiml, že jsem tam celej den nebyl. Po 15 letech, co v pořád stejný firmě den za dnem dodržuju pracovní dobu. Stává se ze mě flákač :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TERA79: Přiznávám se, že chci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam