• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LIQUID_SOUND: V pořádku. Problém nastane, až ti začne odpovídat nebo dokonce odmlouvat...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Nějak jsem začal mluvit na Roombu. Jo na robotickej vysavač. Nejdřív mě aplikace donutila ho pojmenovat. Jmenuje se Emil. Protože robot žejo. No a pak se dlouho nic nedělo. Emil prostě jezdil po bytě a vysával. Občas mi jemně ťuknul do nohy. Jako když jsem míval kocoura... A pak to byl jenom nevědomej krůček. Teda dva. Nejdřív jsem o něm začal mluvit jako o pracantovi, kterej maká než přijdu domu. No a pak už jsem se přistihnul jak mu radim kam má v bytě ještě zajet a jak mu pomáhám a hrnu smítka do cesty. Fuck. Bydlení v jednom ve čtyřiceti si zjevně vybírá svou daň.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    .. ale ten ztuzovac si radsi pro jistotu vemte
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    D1RABBIT: Přijdeš mi vyšlehat?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: můžeš přihodit ztužovač, což je škrob. Jestli ho nemáš, tak lžíci bramborového škrobu, to ušleháš i 15 %
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GREAT_R: Protože to často ošiděj tak, že to nemá ani 30% tuku, a to se pak můžeš postavit na hlavu a neušleháš to. Jednou mě takhle zradila i ta jejich De Luxe, co má mít snad 40%. Přiznávám, že od tý doby radši nemám šlehačku, když maj v krámě na výběr jen tuhle. Doporučuju čerstvý smetany ke šlehání v tetrapaku, třeba Moravii. I když maj kratší dobu trvanlivosti, obvykle vydržej bez problémů minimálně 14 dnů po doporučeným datu spotřeby a ušlehala jsem je vždycky.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ADELHAIDA: měl. jakto?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GREAT_R: Jde. Ale jestli máš Kunín, nemusíš to ušlehat nikdy.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Neumím našlehat šlehačku. Jde to vůbec při čtyřicítkách teplotách?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Když dojde na Running Up That Hill, preferuji cover od Within Temptation před originálem od Kate Bush (cover od Placebo jsem už před lety vytěsnil)
    TMA
    TMA --- ---
    Dokumentární filmy jsou především filmy a teprve ve druhém plánu něco dokumentují. Filmy mají za cíl manipulovat s diváky a vyvolat v nich emoce. Telenovela se zvířaty by bylo přesnější pojmenování.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    LENCADLO: mam to podobne, nejhorsi je treba, kdyz se ztrati slune a nemuze najit cestu zpet ke stadu :)
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    U všech dokumentů o zvirectvu brecim . Někdy hodně ... třeba zrovna teď ...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    posledních 42 minut v práci, po víc jak 8 letech a mám co dělat abych neuronil slzu, i když jsem se tak moc těšil pryč, kurva :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že jsem už ve stádiu, kdy pokud dítě nepropadne, tak je mi jedno, co přinese za známky :))
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    V pubertě mě táta vytrollil tím, že přejmenoval moji složku s fotkami na "telecí dobrodružství". Dodnes ten název používám, je stále aktuální.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Beru si na zbytek dne volno a jedu se schovat někam do stínu k vodě, kde mají pivo, limo a párek.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    RESTINPEACE: A tenhle tvuj způsob přerozdělování tvých penez umělcům ti přijde spravedlivější než jak to děla Spotify? :)
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Abych prihodil taky nakej ten zvratek do vasi akademicky diskuse ohledne Spotify, tak ja si ho predplatil jenom kvuli ukolibavkam a detskejm pisnickam, ponevadz me manzelka vytacela dobela, kdyz nasla pokazdyna tytrubce nakej 30min mix s debilni animaci (a reklamama) a jednim hlasem doprovazenym na klavesach a nacpala to detem. Tim padem sem musel jit rovnou na edici Family, aby sme to meli na telefonu oba
    Ano, ted uz taky nestahuju mp3 tolik jako driv a pouzivam Spotify, jeho vyhledavaci algoritmy mi sou absolutne u (_!_)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MORIARTY: Anarchy in Liberec!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam