• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SALAMAN: Tak nastesti August a October je to samy, stejne jako Karlovy Vary a Hradec Kralove.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Jo a jinak, jak jsem se chtěla na všechno vysrat... tak sice úplně nevysrala, ale zkusila jsem si uvázat minulý týden první

    Asi ze mě bude ta vražedkyně květin...

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Celej život nejsem schopnej si zapamatovat názvy měsíců v angličtině. Jedu to různě na prstech nebo googlim.
    SILECIA
    SILECIA --- ---
    Mám strašný kopr a dneska jsem toho v práci udělala... Skoro nic :(
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    jsem prave v cajovne nechala za caje 1500.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    jsem vesmírný šílenec
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám, že nekriticky zbožňuju svýho muže 💘
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    D1RABBIT: jj to je praha. Jak jsem rikal. Ucetni zaverku napisu ucetni at ji tam hodi. Dik.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    Moji dva kamosi byli takovi zoufalci, ze si na pive podavali flashku s nakym hacklym softem pro pediatry s nakejma takovejhlema tabulkama
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NELLAS: Tak to pediatr ani nedovolí (když dítě vodis na pravidelne prohlídky), ono ty tabulky přísně sledují nebo aspoň já to tak u dcery měla. U ní nebylo nic v normálu...

    Jde spis o to, že nikdo nemá návod na to byt ideálním rodičem a zvladlo to už spoustu rodičů, kteří nemeli ani šajnu. Možná kolikrát lip, jak ty přepečlivělé...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Miluju tabulky. Na darování krve mám ráda spoustu věcí, ale když se po kontrolním odběru sejde u stolku dobrá parta, porovnáváme si hladiny hemoglobinu, leukocitů, rh faktory... je u toho spousta zábavy.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MICHELLEDANIELS: jj, existujou na to tabulky. Sleduje - nebo alespon sledovalo, kdyz jeste mama mela pediatrickou praxi - se skoro vsechno, tech indikatoru je spousta, pokud se pamatuju tak treba obvod hlavicky, tusim delka koncetin, kdy sedi, leze, stoji, whatever. Smyslem ale neni znervoznovat matky - u tech indikatoru je vzdycky udanej urcitej dost velkej rozptyl - spis jde o to rozpoznat vcas nejakej vaznejsi problem.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Přiznejme si na rovinu, pokud ani ve třech letech nesedí a nechodí, je už jistý důvod k mírnému znepokojení.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALAMAN: nějaká prirodoveda to snad byla, stadia vývoje dítěte, nějak tak, taky si nepamatuji jak to bylo. Ale přesně kvůli temhle tabulkám matky pak šílí, že jim dítě pozdě sedí nebo chodí... říkám no stress...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: 🌐👌
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Takhle se to dělá v Praze no :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: to asi ne, kdyz si muzes dovolit kdovijaky obsecenni tuzery!:))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: To neděláš dobře s těma sirkama, Jaromíre.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KOLOC: Blbost. Chodíme tam s kolegou a když nechavas dyzka, tak je milej i na ostatní:))
    HNL
    HNL --- ---
    KOLOC: Pravda, těch vlezdoprdelistů je tam dost:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam