• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: to asi ne, kdyz si muzes dovolit kdovijaky obsecenni tuzery!:))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: To neděláš dobře s těma sirkama, Jaromíre.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KOLOC: Blbost. Chodíme tam s kolegou a když nechavas dyzka, tak je milej i na ostatní:))
    HNL
    HNL --- ---
    KOLOC: Pravda, těch vlezdoprdelistů je tam dost:)
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    HNL: posledni dobou je trochu elitář, bavi se jenom s tou partou štamgastů u pípy, co mu lezou do prdele a ostatní lůzou pohrdá :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: ja si ho dycky predstavuju jako tebe
    HNL
    HNL --- ---
    LIQUID_SOUND: V čem je problém s Bohoušem? Stojí jen za pípou, ne?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    HNL: Ale lepsi kdyz tam neni starej Bohous. Jinak jo… ;)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MAR_TINA: a já vim, že musí předtím ještě do školky! :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SALAMAN: Mozna si to clovek pamatuje lepe, kdyz zakladka byl jeho posledni styk se vzdelavacim systemem 🤷‍♀️
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    MAR_TINA: pokud nemají odklad :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    já vím o jeden bod víc, že v 6 letech má jít do školy :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MICHELLEDANIELS: My se teda na základce nic takovýho neučili a stejně jako Moody netuším, kdy má dítě chodit, mluvit atp. Předpokládám, že se to nastuduju až v momentě, kdy budeme v očekávání.
    HNL
    HNL --- ---
    Mám často chuť na pivo. Už dva měsíce si dávám aspoň jedno denně. Chtěl bych zase jednou U Jelínků propít den. Nebo třeba jen půl.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TRISSIE: tohle je učivo základní skoly, ale každé dítě je stejně jiné, takže no stress
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MOODYCAT: jsi doktorka, až/jestli se jednou rozmnožíš, tak si ty skripta z pediatrie za noc dostuduješ, furt lepší než anatomie :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Nemam zadnou predstavu o vyvoji deti, jako kdy to zacne chodit, mluvit, nevim co.
    Jediny co vim, je ze v 19 by to melo mit maturitu, ale co je pred tim, to netusim.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Ze všech kalhotek, který mám, mě neserou jenom jedny.. všechny ostatní mi aspoň nějakým způsobem nesedí. Už přestávám doufat, že x-tým dalším nákupem konečně dosáhnu cíle.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Stal jsem se závislým na GeoGuessru.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Přiznám se, že někteří lidé mi přijdou k smíchu. Někdy i já sám. Někdy i jásam.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam