• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Ony existujou i jiný? o_O
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mám ráda dětské náplasti se zvířátky.
    OT_
    OT_ --- ---
    A my nemáme ani rychlovarnou konvici:)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MW doma nechci ani zadarmo, ale sranda s ni zase je, to jo.

    Kolega, co kdysi prespaval v praci, si v ni susil vyprany spodary, a vzplanuly mu (ok, to neni priznani moje, ale deravy byly pekne, kolega promine :)

    Takze kdyz mi pri nocni vypad kaminek ze zapika, tak jsem v tej samej troube zapalil zmuchlanej papir, abych si pripalil.
    dost me prekvapilo, jak to bylo rychly, malem jsem to nestih (nekuraci prominou)

    Co a jak v mikrovlnce jiskří, to si snad na kousku porcelánu musi vyzkouset kazdej, ne?

    A pak jsem na to uz sel systematicky, v praci jsem si nemel to zradlo jak jinak vohřát.

    Takze sekaná je imo nejlepsi v navlhcenym mikrotenovym sacku (ekoaktivisti prominou)

    No a pak uz jsem jenom obchazel okolni reznictvi, bufety a samosky, a zkousel ruzny sekačky, a nejlepsi byly ty skoro nejlevnejsi (az na jednu umelou hmotu) (germani prominou :)

    No a nakonec se musim priznat, ze jsem chtel ten magnetron pouzit jako elektronickou protizbraň :D (velky bratr promine?)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Že nemáme doma mikrovlnku, ani myčku.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ADAMIRA: y hořtice!:)))
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    GRANTORINO: tak to bys te osobe, co to stebou vymenila, mela vlastne jeste nekolikrat podekovat, protoze te obdarovala dvakrat!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám se, že jsem po patnácti letech mikrovlnku vyměnila za tašku borůvek, malin, ananasu, banánů a dalšího ovoce a nikdy jsem toho nelitovala...
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Mikrovlnka je bozi na popcorn, jinak je to vypln ty doury co je v kuchyni nad troubou :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Nebo se stačí vozrat a pak se dá jist všechno studeny :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALAMAN: mi přijde, ze to jídlo i rychleji chladne, když už se ohřeje. Maso mi vyloženě z mikrovlnky smrdí, tekuté věci jsou rychlejší na plotně.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADELHAIDA: Všechny jsou vadný!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nevím, proč by to měl někdo říkat? Tys mě jen inspirovala k vlastnímu přiznání.
    SALAMAN: To je třeba zrovna jeden možnej následek nesprávně provedenýho ohřevu (nebo vadný mikrovlnky:-))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADELHAIDA: Horkej talíř a studená šlichta... pořád nic? :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: kdo řekl, ze jeden ze způsobů není správně?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Ty nevnímáš ty negativní vibrace mrtvého jídla zabitého mikrovlnami? :-o
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Nepoznám rozdíl mezi jídlem (správně) ohřátým v mikrovlnce a ohřátým (správně) jiným způsobem.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nikdy jsem nevlastnila mikrovlnku. Nemám ráda ohřívané jídlo z mikrovlnky, a i při mateřské jsem to jela jak za babiček. Nepředpokládám, že si jí někdy pořídím.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Právě jsem se dojal u videa z Thajska, kde zachránili slůně z jámy.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    V jedněch hodinkách mi došla baterka a u druhejch se mi rozbil řemínek. Současně! Musela jsem si na ruku dávat náramky, aby mi nebylo divně a několikrát se mi stalo, že jsem se na ten náramek koukala, kolik je hodin. Dost se mi ulevilo, že je už mam spravený:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam