• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KOVOVAMINCE: Mám výborný s autíčkama.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOVOVAMINCE: Existují, ale nefungují a ještě jsou ošklivé.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NELLAS: Ony existujou i jiný? o_O
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Mám ráda dětské náplasti se zvířátky.
    OT_
    OT_ --- ---
    A my nemáme ani rychlovarnou konvici:)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MW doma nechci ani zadarmo, ale sranda s ni zase je, to jo.

    Kolega, co kdysi prespaval v praci, si v ni susil vyprany spodary, a vzplanuly mu (ok, to neni priznani moje, ale deravy byly pekne, kolega promine :)

    Takze kdyz mi pri nocni vypad kaminek ze zapika, tak jsem v tej samej troube zapalil zmuchlanej papir, abych si pripalil.
    dost me prekvapilo, jak to bylo rychly, malem jsem to nestih (nekuraci prominou)

    Co a jak v mikrovlnce jiskří, to si snad na kousku porcelánu musi vyzkouset kazdej, ne?

    A pak jsem na to uz sel systematicky, v praci jsem si nemel to zradlo jak jinak vohřát.

    Takze sekaná je imo nejlepsi v navlhcenym mikrotenovym sacku (ekoaktivisti prominou)

    No a pak uz jsem jenom obchazel okolni reznictvi, bufety a samosky, a zkousel ruzny sekačky, a nejlepsi byly ty skoro nejlevnejsi (az na jednu umelou hmotu) (germani prominou :)

    No a nakonec se musim priznat, ze jsem chtel ten magnetron pouzit jako elektronickou protizbraň :D (velky bratr promine?)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Že nemáme doma mikrovlnku, ani myčku.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ADAMIRA: y hořtice!:)))
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    GRANTORINO: tak to bys te osobe, co to stebou vymenila, mela vlastne jeste nekolikrat podekovat, protoze te obdarovala dvakrat!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Přiznávám se, že jsem po patnácti letech mikrovlnku vyměnila za tašku borůvek, malin, ananasu, banánů a dalšího ovoce a nikdy jsem toho nelitovala...
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Mikrovlnka je bozi na popcorn, jinak je to vypln ty doury co je v kuchyni nad troubou :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Nebo se stačí vozrat a pak se dá jist všechno studeny :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SALAMAN: mi přijde, ze to jídlo i rychleji chladne, když už se ohřeje. Maso mi vyloženě z mikrovlnky smrdí, tekuté věci jsou rychlejší na plotně.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADELHAIDA: Všechny jsou vadný!
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nevím, proč by to měl někdo říkat? Tys mě jen inspirovala k vlastnímu přiznání.
    SALAMAN: To je třeba zrovna jeden možnej následek nesprávně provedenýho ohřevu (nebo vadný mikrovlnky:-))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ADELHAIDA: Horkej talíř a studená šlichta... pořád nic? :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ADELHAIDA: kdo řekl, ze jeden ze způsobů není správně?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Ty nevnímáš ty negativní vibrace mrtvého jídla zabitého mikrovlnami? :-o
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Nepoznám rozdíl mezi jídlem (správně) ohřátým v mikrovlnce a ohřátým (správně) jiným způsobem.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nikdy jsem nevlastnila mikrovlnku. Nemám ráda ohřívané jídlo z mikrovlnky, a i při mateřské jsem to jela jak za babiček. Nepředpokládám, že si jí někdy pořídím.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Právě jsem se dojal u videa z Thajska, kde zachránili slůně z jámy.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    V jedněch hodinkách mi došla baterka a u druhejch se mi rozbil řemínek. Současně! Musela jsem si na ruku dávat náramky, aby mi nebylo divně a několikrát se mi stalo, že jsem se na ten náramek koukala, kolik je hodin. Dost se mi ulevilo, že je už mam spravený:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam